Remont zabytkowej elewacji budynku mieszkalno-usługowego (żłobek) w Izbicku przy ul. Powstańców Śląskich 18
Zamawiający Gmina Izbicko (Izbicko, Opolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Remont zabytkowej elewacji budynku mieszkalno-usługowego (żłobek) w Izbicku przy ul.…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 849 512 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2116, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,3 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
02 lutego 2024
Termin ofert: 21 lutego 2024 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
04 kwietnia 2024
7 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
03 września 2024
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA IZBICKO |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 531413219 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Powstańców Śląskich 12 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Izbicko |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 47-180 |
| 1.4.4.) | Województwo | opolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL524 - Opolski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 774617221 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@izbicko.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.bip.izbicko.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-8f9b300f-c1a9-11ee-a84d-d63fc4d19e65 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2024/BZP 00481641 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2024-09-03 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00088614 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Inwestycja współfinansowana z Rządowego Funduszu Polski Ład |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Remont zabytkowej elewacji budynku mieszkalno-usługowego (żłobek) w Izbicku przy ul. Powstańców Śląskich 18 |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest remont zabytkowej elewacji budynku mieszkalno-usługowego (żłobek) w Izbicku przy ul. Powstańców Śląskich 18. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45211100-0 - Roboty budowlane w zakresie domów |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45214100-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanych 45321000-3 - Izolacja cieplna 45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej 45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne 45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe 45262120-8 - Wznoszenie rusztowań 45262500-6 - Roboty murarskie i murowe 45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian 45410000-4 - Tynkowanie 45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie 45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty 45320000-6 - Roboty izolacyjne |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-04-10 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2024-10-31 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Firma Budowlana MS Sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5761588185 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Wronczyńska 12, |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Olesno |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 46-300 |
| 4.3.6.) | Województwo | opolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 588224,11 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00270475/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2024-08-21 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 588224,11 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).