Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
432 246 zł
Umowa zawarta
2 września 2024
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Możliwość wyboru techniki pobierania (próżnia i aspiracja)10%Połączenie igły z probówką gwarantujące stabilność zestawu za pomocą zaczepów umiejscowion10%Wyraźne zróżnicowanie kolorów korków probówek dla poszczególnych grup badań5%Trwałe(stałe )połączenie igły z adapterem(uchwytem)5%System gwarantujący bezkontaktowe pobieranie krwi( zabezpieczenie personelu medycznego prz5%Możliwość wkłucia igły pod dowolnym kątem5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawy systemu pobierania krwi wraz z akcesoriami jednorazowymi

Zamawiający Zespół Opieki Zdrowotnej w Końskich (Końskie, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawy systemu pobierania krwi wraz z akcesoriami jednorazowymi”, wybierając ofertę wykonawcy SARSTEDT Spółka z o.o. Wartość umowy: 432 246 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
432 246 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,7 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    14 sierpnia 2024

    Termin ofert: 23 sierpnia 2024 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 września 2024

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SARSTEDT Spółka z o.o. (Blizne Łaszczyńskiego), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 432 246,36 zł (umowę zawarto 2 września 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zespół Opieki Zdrowotnej w Końskich

1.3.)Oddział zamawiającego

Zespół Opieki Zdrowotnej w Końskich

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 260076450

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Gimnazjalna 41B

1.5.2.)Miejscowość

Końskie

1.5.3.)Kod pocztowy

26-200

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zszelag@zoz.konskie.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://zoz-konskie.bip.org.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-644cc97b-1738-4fb6-8aad-f32aa4e39356

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawy systemu pobierania krwi wraz z akcesoriami jednorazowymi

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-644cc97b-1738-4fb6-8aad-f32aa4e39356

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00480903

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-09-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00235879/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.9 Dostawy systemu zamkniętego pobierania krwi wraz z akcesoriami jednorazowymi

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00457105

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

29/PN/2024/ZS

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa systemu pobierania krwi wraz z akcesoriami jednorazowymi”.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają:
a) SWZ,
b) Formularz asortymentowo – cenowy stanowiący załącznik nr 2,
c) wzór umowy – stanowiący załącznik nr 3 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

432246,36 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

432246,36 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

432246,36 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SARSTEDT Spółka z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 632511961

7.3.3)Ulica

Warszawska 25

7.3.4)Miejscowość

Blizne Łaszczyńskiego

7.3.5)Kod pocztowy

05-082

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

432246,36 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33140000-3Materiały medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
904 191 zł
Próbka: 169 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
383 800 zł2 341 537 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 957 737 zł
Źródło próbki
CPV 33140000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
383 800 zł
Mediana
904 191 zł
Górny kwartyl
2 341 537 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Opieki Zdrowotnej w Końskich prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Końskie.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 432 246 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33140000-3 (Materiały medyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: SARSTEDT Spółka z o.o. (Blizne Łaszczyńskiego). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.