Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
6 925 898 zł
Umowa zawarta
14 sierpnia 2024
Okres realizacji
21 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 6 925 898 zł – 10 332 000 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Rozbudowa i przebudowa szkoły podstawowej w Wieszczętach wraz ze zmianą zagospodarowania

Zamawiający Gmina Jasienica (Jasienica, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Rozbudowa i przebudowa szkoły podstawowej w Wieszczętach wraz ze zmianą zagospodarowania”, wybierając ofertę wykonawcy Instal Cymorek Sp. z o.o. Wartość umowy: 6 925 898 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina JasienicaJasienica, Śląskieopublikowano 27 sierpnia 2024
Wartość umowy
6 925 898 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Instal Cymorek Sp. z o.o. (Kiczyce), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 6 925 898,17 zł (umowę zawarto 14 sierpnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 6 925 898,17 zł do 10 332 000,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 21 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail