Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
318 553 zł
Umowa zawarta
24 lipca 2024
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja i rękojmia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa pomieszczenia kotłowni gazowej w budynku Starostwa Powiatowego w Suchej Beskidzkiej

Zamawiający Powiat Suski (Sucha Beskidzka, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa pomieszczenia kotłowni gazowej w budynku Starostwa Powiatowego w Suchej…”, wybierając ofertę wykonawcy FHU SUDER II Suder Bogdan. Wartość umowy: 318 553 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Powiat SuskiSucha Beskidzka, Małopolskie (powiat Suski →)opublikowano 23 sierpnia 2024
Wartość umowy
318 553 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy FHU SUDER II Suder Bogdan (Zakliczyn), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 318 553,48 zł (umowę zawarto 24 lipca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Suski

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 072181675

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Kościelna 5 b

1.5.2.)Miejscowość

Sucha Beskidzka

1.5.3.)Kod pocztowy

34-200

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL219 - Nowotarski

1.5.7.)Numer telefonu

338757800

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@powiatsuski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.powiatsuski.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3add8522-339e-11ef-8a31-0e435a8a43bc

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa pomieszczenia kotłowni gazowej w budynku Starostwa Powiatowego w Suchej Beskidzkiej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3add8522-339e-11ef-8a31-0e435a8a43bc

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00467922

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-08-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00053020/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.20 Przebudowa pomieszczenia kotłowni gazowej w budynku Starostwa Powiatowego w Suchej Beskidzkiej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00384109

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WZ.272.18.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

297693,05 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Przebudowa pomieszczenia kotłowni gazowej w budynku Starostwa Powiatowego w Suchej Beskidzkiej na działce nr ewid. 9972/12 w Suchej Beskidzkiej (Gmina Sucha Beskidzka)
pozostałe informacje w SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45331110-0 - Instalowanie kotłów

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45333200-2 - Instalowanie gazomierzy

45333100-1 - Instalowanie urządzeń regulacji gazu

45331110-0 - Instalowanie kotłów

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45232460-4 - Roboty sanitarne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

318553,48 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

318553,48 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

318553,48 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FHU SUDER II Suder Bogdan

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6811106072

7.3.3)Ulica

Pakuz 44

7.3.4)Miejscowość

Zakliczyn

7.3.5)Kod pocztowy

32-406

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

318553,48 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45331110-0Instalowanie kotłów
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
385 795 zł
Próbka: 26 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
193 923 zł739 608 zł
Rozstęp międzykwartylowy
545 685 zł
Źródło próbki
CPV 45331· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
193 923 zł
Mediana
385 795 zł
Górny kwartyl
739 608 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Suski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sucha Beskidzka.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 318 553 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45331110-0 (Instalowanie kotłów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: FHU SUDER II Suder Bogdan (Zakliczyn). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.