AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Kompleksowa modernizacja energetyczna obiektów użyteczności publicznej w gminie Piątnica

Zamawiający Gmina Piątnica (Piątnica Poduchowna, Podlaskie) prowadzi postępowanie „Kompleksowa modernizacja energetyczna obiektów użyteczności publicznej w gminie Piątnica”. Termin składania ofert upływa 18 września 2026, 11:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina PiątnicaPiątnica Poduchowna, Podlaskie (powiat Łomżyński →)opublikowano 2 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 211 563 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
18 września 2026, 11:00
12d 13h
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Gwarancja40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    02 września 2026

    Termin ofert: 18 września 2026 11:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa modernizacja energetyczna 4 obiektów użyteczności publicznej w gminie Piątnica w 4 częściach, obejmująca m.in. Szkołę Podstawową w Jeziorku, świetlicę w Olszynach i budynek w Murawach.

  • 2

    TerminMożna składać ofertę na wszystkie części, ale zamówienie nie obejmuje opcji; dla części 1 i 2 termin realizacji wskazano jako do 2028-02-01.

  • 3

    ZakresKażda część ma charakter ryczałtowy, a przedmiar robót ma charakter pomocniczy; brak ujęcia pozycji w wycenie nie daje prawa do dodatkowej zapłaty, więc oferta musi opierać się na pełnej analizie dokumentacji.

  • 4

    Warunkiczęści 3 wykonawca musi wykazać ubezpieczenie OC na co najmniej 100 000,00 zł oraz doświadczenie co najmniej 2 robót budowlanych o wartości nie mniejszej niż 400.000,00 zł brutto każda; dla części 1 i 2 kryterium gwarancji ma wagę 40.

Kontekst Atlasu

  • Warto wiedzieć przed przygotowaniem oferty: 29% postępowań tego zamawiającego z ostatnich 3 lat zakończyło się unieważnieniem (średnia w kraju: 14%).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail