Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
553 500 zł
Umowa zawarta
9 sierpnia 2024
Okres realizacji
50 dni
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 553 500 zł – 689 186 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu udzielanej gwarancji w miesiącach40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Kruszyna na działce numer 1306

Zamawiający Gmina Kruszyna (Kruszyna, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Kruszyna na działce numer 1306”, wybierając ofertę wykonawcy Drog-Bud Sp. z o.o. Wartość umowy: 553 500 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina KruszynaKruszyna, Śląskieopublikowano 22 sierpnia 2024
Wartość umowy
553 500 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Drog-Bud Sp. z o.o. (Lubojenka).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 553 500,00 zł (umowę zawarto 9 sierpnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 553 500,00 zł do 689 185,69 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 50 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail