Dostawa materiałów szewnych dla Szpitala Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim.
Zamawiający Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. Św. Jana Pawła Ii (Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa materiałów szewnych dla Szpitala Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 914 549 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
12 wpisów- Ogłoszenie
29 czerwca 2023
Termin ofert: 12 lipca 2023 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
13 września 2023
3 oferty9 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
10 lipca 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
24 lipca 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
21 sierpnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
21 sierpnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
21 sierpnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
21 sierpnia 2024
- Wykonanie umowy
21 sierpnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
22 sierpnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
22 sierpnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
24 września 2024
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | SAMODZIELNY PUBLICZNY SPECJALISTYCZNY SZPITAL ZACHODNI IM. ŚW. JANA PAWŁA II |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000311639 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Daleka 11 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Grodzisk Mazowiecki |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 05-825 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL913 - Warszawski zachodni |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | emilia.garstka@szpitalzachodni.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.szpitalzachodni.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego) |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-45b1f303-1662-11ee-9aa3-96d3b4440790 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2024/BZP 00465870 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2024-08-21 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2023/BZP 00282555 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa materiałów szewnych dla Szpitala Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim. |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Pakiet 20 |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 33140000-3 - Materiały medyczne |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2023-07-28 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 12 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | GIN-MEDICAL Sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | NIP: 6762514798 |
| 4.3.3.) | Ulica | Ul. Piltza |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Kraków |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 30-392 |
| 4.3.6.) | Województwo | małopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 12744,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2023/BZP 00395168/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2024-08-09 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 1911,60 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.