Dostawa i konfiguracja urządzeń do Bezprzewodowego Systemu Sterowania Ogrzewaniem Grzejnikowym w budynku SPZOZ w Porębie, ul. Wojska Polskiego 20
Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Porębie (Poręba, Śląskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostawa i konfiguracja urządzeń do Bezprzewodowego Systemu Sterowania Ogrzewaniem…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1493, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,8 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Zmiana ogłoszeniaBieżące
19 sierpnia 2024
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W PORĘBIE |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | SPZOZ Poręba |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 278104340 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Wojska Polskiego 20 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Poręba |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 42-480 |
| 1.4.4.) | Województwo | śląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL22B - Sosnowiecki |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | biuro@spzozporeba.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.spzozporeba.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Zdrowie |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2024/BZP 00461998 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2024-08-19 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Przed zmianą | Po zmianie |
|---|---|---|---|
| 4.3.6. | Waga (%) (Kryterium 1) Przed zmianą | Brak danych | 60,0 |
| 4.3.6. | Waga (%) (Kryterium 2) Przed zmianą | Brak danych | 40,0 |
| 4.3.6. | Rodzaj kryterium (Kryterium 2) Przed zmianą | Brak danych | serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji. |
| 5.8. | Wykaz przedmiotowych środków dowodowych Przed zmianą | Brak danych | a) oświadczenie producenta urządzeń, że ofertą objęte są urządzenia fabrycznie nowe oraz wyprodukowane są od jednego producenta i pochodzą z oficjalnego kanału dystrybucyjnego w Polsce, b) oświadczenie producenta urządzenia, że zgłoszenia serwisowe będą realizowane w ciągu 24h. c) oferent jest zobowiązany do przedstawienia certyfikatu partnerskiego z producentem sprzętu w zakresie dostawy, uruchomienia i serwisowania dostarczonych sterowników i urządzeń dodatkowych (należy dołączyć do oferty potwierdzony za zgodność z oryginałem dokument potwierdzający posiadanie certyfikatu współpracy z producentem sprzętu lub oświadczenie że jest się samemu producentem), d) oferent zobowiązany jest przedstawić do każdego elementu systemu wraz z ofertą kartę produktową oferowanego sprzętu umożliwiającą weryfikację parametrów oferowanego sprzętu oraz dokładny opis cech oferowanego systemu. |
| 6.6. | Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia Przed zmianą | Brak danych | 1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. 2. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia, ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego – nie dotyczy spółki cywilnej, o ile upoważnienie/pełnomocnictwo do występowania w imieniu tej spółki wynika z dołączonej do oferty umowy spółki bądź wszyscy wspólnicy podpiszą ofertę. 3. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia, zobowiązani się złożyć wraz z ofertą stosowne pełnomocnictwo – zgodnie z ust. 3.3. rozdz. XIV SWZ – nie dotyczy spółki cywilnej, o ile upoważnienie/pełnomocnictwo do Ogłoszenie nr 2024/BZP 00388421/01 z dnia 2024-06-28 2024-06-28 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane występowania w imieniu tej spółki wynika z dołączonej do oferty umowy spółki bądź wszyscy wspólnicy podpiszą ofertę. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →