Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Dowóz uczniów z terenu gminy Ujazd w roku szkolnym 2024/2025

Zamawiający Centrum Usług Wspólnych Gminy Ujazd (Osiedle Niewiadów, Łódzkie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dowóz uczniów z terenu gminy Ujazd w roku szkolnym 2024/2025”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 382 869 zł
Konkurencyjność
~3,2 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Zmiana ogłoszeniaBieżące

    13 sierpnia 2024

Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH GMINY UJAZD

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 365924715

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

27

1.4.2.)Miejscowość

Osiedle Niewiadów

1.4.3.)Kod pocztowy

97-225

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.4.7.)Numer telefonu

44 719 21 11

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

cuw@ujazd.com.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

bip.cuw.ujazd.com.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Działalność rachunkowo-księgowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00455742

2.2.)Data ogłoszenia

2024-08-13

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2024/BZP 00448919

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w zakresie dowożenia na zajęcia i rozwożenia po zajęciach dzieci do szkół i przedszkoli funkcjonujących w Gminie Ujazd w roku szkolnym 2024/2025 w okresie od 2 września 2024 r. do 30 czerwca 2025 r. w ramach komunikacji regularnej w oparciu o zakup imiennych biletów miesięcznych dla każdego ucznia. 2. Zadanie obejmuje dowożenie i rozwożenie jednym autobusem dysponującym co najmniej 58 miejscami siedzącymi, jednym autobusem dysponującym co najmniej 57 miejscami siedzącymi, jednym autobusem dysponującym co najmniej 53 miejscami siedzącymi, jednym dysponującym co najmniej 20 miejscami siedzącymi oraz jednym dysponującym co najmniej 18 miejscami siedzącymi. Usługa ma polegać na dowożeniu w roku szkolnym 2024/2025 uczniów szkół podstawowych i wychowanków przedszkoli na zajęcia szkolne i przedszkolne i rozwożeniu po zakończeniu zajęć. Dodatkowo zadanie obejmuje rozwożenie w poniedziałki uczniów Szkoły Podstawowej w Osiedlu Niewiadów im. Polskich Olimpijczyków oraz we wtorki i w środy uczniów Szkoły Podstawowej im. Obrońców Westerplatte w Ujeździe. 3. Łączna dzienna długość tras przejazdu autobusu wynosi ok. 340 km. Dodatkowo długość trasy w poniedziałki wynosi ok. 17 km oraz we wtorki i środy ok. 114 km. 4. Dowozem objętych będzie ogółem ok. 494 dzieci ( w tym: w wieku od 2,5 lat do 5 lat – 64 dzieci) Podana liczba uczniów i wychowanków może ulec zmianie w trakcie roku szkolnego. Dopuszcza się zmianę liczby kupowanych biletów miesięcznych ( do +/- 10%) w danym miesiącu. 5. Szczegółowy harmonogram dowożenia i rozwożenia uczniów i wychowanków do placówek oświatowych na rok szkolny 2024/2025 zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ. Zamawiający zastrzega sobie korektę szczegółowego harmonogramu dowożenia i rozwożenia uczniów i wychowanków do placówek oświatowych. 6. Dowożenie i rozwożenie uczniów i wychowanków do placówek oświatowych odbywać się będzie również w dni w których odbywać się będą rekolekcje przedświąteczne. 7. Wykonawca będzie realizował zamówienie w ramach przewozów regularnych (na podstawie biletów miesięcznych) w krajowym transporcie drogowym osób na podstawie ustawy z dnia 6 września 2021 r. o transporcie drogowym (t. j. Dz.U. z 2024 r. poz. 728 ze zm. ) 8. Wykonawca zobowiązany jest do: • uzgodnienia i uwzględnienia w ramach wykonywanego dowozu potrzeb szkół odnośnie przewozu dzieci, • punktualnego dowozu dzieci do szkół i odwozu po zajęciach, • posiadania aktualnego ubezpieczenia OC i NNW w ramach prowadzonej przez siebie działalności, • zatrudnienia wykwalifikowanych i posiadających odpowiednie kwalifikacje i dokumenty kierowców, • utrzymania taboru autobusowego w wielkości umożliwiającej prawidłowe wykonanie umowy oraz utrzymanie go w stanie technicznym i eksploatacyjnym odpowiadających wymogom ustawy o Publicznym Transporcie Drogowym. 9. Opiekę nad uczniami i wychowankami w czasie przewozów organizuje i zapewnia Zamawiający. 10. Wykonawca zobowiązany jest do wywieszenia informacji z rozkładem jazdy opracowanym na podstawie szczegółowego harmonogramu dowożenia i rozwożenia uczniów i wychowanków do placówek oświatowych na każdym przystanku z którego korzysta w terminie 7 dni od podpisania umowy. 11. Wykonawca zobowiązany jest do wywieszenia informacji o każdej istotnej zmianie z rozkładem jazdy na każdym przystanku z którego korzysta w terminie 3 dni od podpisania umowy. 12. Wykonawca ma obowiązek zapewnić pierwszeństwo przewozu uczniów i wychowanków posiadających bilety miesięczne na przejazd. 13. Wykonawca musi zapewnić uczniom i wychowankom bezpieczny przewóz, tzn. odpowiednie warunki bezpieczeństwa i higieny. 14. Realizacja przedmiotu zamówienia odbywać się będzie przez osoby posiadające wymagane aktualne uprawnienia, świadectwa kwalifikacji i doświadczenie zawodowe. Po zmianie: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w zakresie dowożenia na zajęcia i rozwożenia po zajęciach dzieci do szkół i przedszkoli funkcjonujących w Gminie Ujazd w roku szkolnym 2024/2025 w okresie od 2 września 2024 r. do 30 czerwca 2025 r. w ramach komunikacji regularnej w oparciu o zakup imiennych biletów miesięcznych dla każdego ucznia. 2. Zadanie obejmuje dowożenie i rozwożenie jednym autobusem dysponującym co najmniej 58 miejscami siedzącymi, jednym autobusem dysponującym co najmniej 57 miejscami siedzącymi, jednym autobusem dysponującym co najmniej 53 miejscami siedzącymi, jednym dysponującym co najmniej 20 miejscami siedzącymi oraz jednym dysponującym co najmniej 18 miejscami siedzącymi. Usługa ma polegać na dowożeniu w roku szkolnym 2024/2025 uczniów szkół podstawowych i wychowanków przedszkoli na zajęcia szkolne i przedszkolne i rozwożeniu po zakończeniu zajęć. Dodatkowo zadanie obejmuje rozwożenie w poniedziałki uczniów Szkoły Podstawowej w Osiedlu Niewiadów im. Polskich Olimpijczyków oraz we wtorki i w środy uczniów Szkoły Podstawowej im. Obrońców Westerplatte w Ujeździe. 3. Łączna dzienna długość tras przejazdu autobusu wynosi ok. 340 km. Dodatkowo długość trasy w poniedziałki wynosi ok. 17 km oraz we wtorki i środy ok. 114 km. 4. Dowozem objętych będzie ogółem ok. 494 dzieci ( w tym: w wieku od 2,5 lat do rozpoczęcia rocznego przygotowania przedszkolnego – 64 dzieci) Podana liczba uczniów i wychowanków może ulec zmianie w trakcie roku szkolnego. Dopuszcza się zmianę liczby kupowanych biletów miesięcznych ( do +/- 10%) w danym miesiącu. 5. Szczegółowy harmonogram dowożenia i rozwożenia uczniów i wychowanków do placówek oświatowych na rok szkolny 2024/2025 zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ. Zamawiający zastrzega sobie korektę szczegółowego harmonogramu dowożenia i rozwożenia uczniów i wychowanków do placówek oświatowych. 6. Dowożenie i rozwożenie uczniów i wychowanków do placówek oświatowych odbywać się będzie również w dni w których odbywać się będą rekolekcje przedświąteczne. 7. Wykonawca będzie realizował zamówienie w ramach przewozów regularnych (na podstawie biletów miesięcznych) w krajowym transporcie drogowym osób na podstawie ustawy z dnia 6 września 2021 r. o transporcie drogowym (t. j. Dz.U. z 2024 r. poz. 728 ze zm. ) 8. Wykonawca zobowiązany jest do: • uzgodnienia i uwzględnienia w ramach wykonywanego dowozu potrzeb szkół odnośnie przewozu dzieci, • punktualnego dowozu dzieci do szkół i odwozu po zajęciach, • posiadania aktualnego ubezpieczenia OC i NNW w ramach prowadzonej przez siebie działalności, • zatrudnienia wykwalifikowanych i posiadających odpowiednie kwalifikacje i dokumenty kierowców, • utrzymania taboru autobusowego w wielkości umożliwiającej prawidłowe wykonanie umowy oraz utrzymanie go w stanie technicznym i eksploatacyjnym odpowiadających wymogom ustawy o Publicznym Transporcie Drogowym. 9. Opiekę nad uczniami i wychowankami w czasie przewozów organizuje i zapewnia Zamawiający. 10. Wykonawca zobowiązany jest do wywieszenia informacji z rozkładem jazdy opracowanym na podstawie szczegółowego harmonogramu dowożenia i rozwożenia uczniów i wychowanków do placówek oświatowych na każdym przystanku z którego korzysta w terminie 7 dni od podpisania umowy. 11. Wykonawca zobowiązany jest do wywieszenia informacji o każdej istotnej zmianie z rozkładem jazdy na każdym przystanku z którego korzysta w terminie 3 dni od podpisania umowy. 12. Wykonawca ma obowiązek zapewnić pierwszeństwo przewozu uczniów i wychowanków posiadających bilety miesięczne na przejazd. 13. Wykonawca musi zapewnić uczniom i wychowankom bezpieczny przewóz, tzn. odpowiednie warunki bezpieczeństwa i higieny. 14. Realizacja przedmiotu zamówienia odbywać się będzie przez osoby posiadające wymagane aktualne uprawnienia, świadectwa kwalifikacji i doświadczenie zawodowe.

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2024-08-14 09:00 Po zmianie: 2024-08-20 09:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2024-08-14 10:30 Po zmianie: 2024-08-20 10:30

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2024-09-12 Po zmianie: 2024-09-18

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

Uzasadnienie zmiany zostanie opublikowane na stronie postępowania.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60112000-6Usługi w zakresie publicznego trans…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
382 869 zł
Próbka: 40 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
199 301 zł656 309 zł
Rozstęp międzykwartylowy
457 009 zł
Źródło próbki
CPV 60112000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
199 301 zł
Mediana
382 869 zł
Górny kwartyl
656 309 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Usług Wspólnych Gminy Ujazd prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Osiedle Niewiadów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60112000-6 (Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.