Wynik częściowy: umowy w 2 z 7 części, 5 unieważniono7 części
Łączna wartość umów
31 365 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1) zakup oleju opałowego dla OD Koluszki w ilości 3300 l. 95-040 Koluszki, ul. 11 Listopada 74
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  2. Unieważniona
    Część 2) zakup oleju opałowego dla OD Januszewice w ilości 2500 l. 22-300 Opoczno, Januszewice 1 E
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  3. Unieważniona
    Część 3) zakup oleju opałowego dla OD Biała Rawska w ilości 4500 l. 96-230 Żurawia 86
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  4. Unieważniona
    Część 4) zakup oleju opałowego dla OD Bełchatów w ilości 5500 l. 97-400 Bełchatów, ul. Brzozowa 3
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  5. Unieważniona
    Część 5) zakup gazu propan dla RDW Sieradz w ilości 4000 l. 98-200 Sieradz, ul. Targowa 9
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  6. Umowa zawarta
    Część 6) zakup ekogroszku dla OD Działoszyn w ilości 15 ton – luzem 99-355 Działoszyn, ul. Ogrodowa 4
    "RID" RADOSŁAW KAPICZYŃSKI, DANIEL KAPICZYŃSKI SPÓŁKA JAWNA· Widawa
    Wartość umowy
    15 683 zł
    3 oferty
  7. Umowa zawarta
    Część 7) zakup ekogroszku dla OD Widawa w ilości 15 ton – luzem 98-1701 Widawa, ul. Kuziówek 1
    "RID" RADOSŁAW KAPICZYŃSKI, DANIEL KAPICZYŃSKI SPÓŁKA JAWNA· Widawa
    Wartość umowy
    15 683 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 7 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%Termin dostawy20%Wartość kaloryczna ekogroszku20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Zakup materiału opałowego na okres grzewczy 2024 – 2025 dla potrzeb Rejonów i Obwodów Drogowych w podziale na zadania.”

Zamawiający Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Zakup materiału opałowego na okres grzewczy 2024 – 2025 dla potrzeb Rejonów i Obwodów…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 31 365 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Zarząd Dróg Wojewódzkich w ŁodziŁódź, Łódzkieopublikowano 12 sierpnia 2024
Łączna wartość umów
31 365 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 7 części
Konkurencyjność
~4,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 7 części: w 2 wybrano wykonawcę, 5 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma "RID" RADOSŁAW KAPICZYŃSKI, DANIEL KAPICZYŃSKI SPÓŁKA JAWNA za łącznie 31 365,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W ŁODZI

1.3.)Oddział zamawiającego

ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W ŁODZI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 470850645

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

AL. PIŁSUDSKIEGO 12

1.5.2.)Miejscowość

Łódź

1.5.3.)Kod pocztowy

90-051

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@zdw.lodz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zdw.lodz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zdwlodz.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/442164

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


zarządzanie drogami wojewódzkimi w imieniu samorządu województwa łódzkiego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Zakup materiału opałowego na okres grzewczy 2024 – 2025 dla potrzeb Rejonów i Obwodów Drogowych w podziale na zadania.”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0475e215-657c-48c5-b117-279dc813473b

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00454474

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-08-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00012099/10/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.6 Dostawa materiału opałowego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00405945

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZ.2611.25.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

199951,20 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 1) zakup oleju opałowego dla OD Koluszki w ilości 3300 l. 95-040 Koluszki, ul. 11 Listopada 74

4.5.3.)Główny kod CPV

09134100-8 - Olej napędowy

4.5.5.)Wartość części

15675 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 2) zakup oleju opałowego dla OD Januszewice w ilości 2500 l. 22-300 Opoczno, Januszewice 1 E

4.5.3.)Główny kod CPV

09134100-8 - Olej napędowy

4.5.5.)Wartość części

11875 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 3) zakup oleju opałowego dla OD Biała Rawska w ilości 4500 l. 96-230 Żurawia 86

4.5.3.)Główny kod CPV

09134100-8 - Olej napędowy

4.5.5.)Wartość części

21375 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 4) zakup oleju opałowego dla OD Bełchatów w ilości 5500 l. 97-400 Bełchatów, ul. Brzozowa 3

4.5.3.)Główny kod CPV

09134100-8 - Olej napędowy

4.5.5.)Wartość części

26125 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 5) zakup gazu propan dla RDW Sieradz w ilości 4000 l. 98-200 Sieradz, ul. Targowa 9

4.5.3.)Główny kod CPV

09122100-1 - Propan

4.5.5.)Wartość części

9520 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 6) zakup ekogroszku dla OD Działoszyn w ilości 15 ton – luzem 99-355 Działoszyn, ul. Ogrodowa 4

4.5.3.)Główny kod CPV

09111000-0 - Węgiel i paliwa na bazie węgla

4.5.5.)Wartość części

19634,10 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 7) zakup ekogroszku dla OD Widawa w ilości 15 ton – luzem 98-1701 Widawa, ul. Kuziówek 1

4.5.3.)Główny kod CPV

09111000-0 - Węgiel i paliwa na bazie węgla

4.5.5.)Wartość części

19634,10 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Nie złożono żadnej oferty w zakresie tego zadania.

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Nie złożono żadnej oferty w zakresie tego zadania.

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Nie złożono żadnej oferty w zakresie tego zadania.

Sekcja 9

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Nie złożono żadnej oferty w zakresie tego zadania.

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Nie złożono żadnej oferty w zakresie tego zadania.

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 12

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

15682,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

19833,75 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

15682,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 13

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

"RID" RADOSŁAW KAPICZYŃSKI, DANIEL KAPICZYŃSKI SPÓŁKA JAWNA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

100448163

7.3.4)Miejscowość

Widawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 14

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

15682,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

10 miesiące

Sekcja 15

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 16

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

15682,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

19833,75 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

15682,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 17

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

"RID" RADOSŁAW KAPICZYŃSKI, DANIEL KAPICZYŃSKI SPÓŁKA JAWNA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

100448163

7.3.4)Miejscowość

Widawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 18

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

15682,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

10 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09134100-8Olej napędowy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
332 560 zł
Próbka: 66 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
225 883 zł701 422 zł
Rozstęp międzykwartylowy
475 540 zł
Źródło próbki
CPV 09134100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
225 883 zł
Mediana
332 560 zł
Górny kwartyl
701 422 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łódź.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 31 365 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09134100-8 (Olej napędowy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: "RID" RADOSŁAW KAPICZYŃSKI, DANIEL KAPICZYŃSKI SPÓŁKA JAWNA (Widawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.