Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Zakup biletów miesięcznych dla uczniów szkół prowadzonych przez Gminę Bogdaniec oraz dowóz osób niepełnosprawnych do ŚDS - w okresie 01/09/2023 – 30/06/2024”.

Zamawiający Gmina Bogdaniec (Bogdaniec, Lubuskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup biletów miesięcznych dla uczniów szkół prowadzonych przez Gminę Bogdaniec oraz…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina BogdaniecBogdaniec, Lubuskieopublikowano 2 sierpnia 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Bogdaniec

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 210966510

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Mickiewicza 45

1.4.2.)Miejscowość

Bogdaniec

1.4.3.)Kod pocztowy

66-450

1.4.4.)Województwo

lubuskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL431 - Gorzowski

1.4.7.)Numer telefonu

+48 957237390

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@bogdaniec.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bogdaniec.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c54f3dd1-32b8-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00443886

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-08-02

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00341394

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

„Zakup biletów miesięcznych dla uczniów szkół prowadzonych przez Gminę Bogdaniec oraz dowóz osób niepełnosprawnych do ŚDS - w okresie 01/09/2023 – 30/06/2024”.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Zakup biletów miesięcznych dla uczniów szkół prowadzonych przez Gminę Bogdaniec oraz dowóz osób niepełnosprawnych do ŚDS - w okresie 01/09/2023 – 30/06/2024”.

3.9.)Główny kod CPV

34980000-0 - Bilety przewozowe

3.10.)Dodatkowy kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-09-01

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2023-09-01 do 2024-06-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Usługowe Argos Agata Miłostan

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5992355587

4.3.3.)Ulica

J. MATEJKI

4.3.4.)Miejscowość

GORZÓW WLKP.

4.3.5.)Kod pocztowy

66-400

4.3.6.)Województwo

lubuskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

500000,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2023/BZP 00381415/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-06-30

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

500000,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34980000-0Bilety przewozowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Bogdaniec prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bogdaniec.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34980000-0 (Bilety przewozowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.