Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawę materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących – powtórka

Zamawiający 32 Baza Lotnictwa Taktycznego w Łasku (Łask, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawę materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących – powtórka”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: 32 Baza Lotnictwa Taktycznego w ŁaskuŁask, Łódzkie (powiat Łaski →)opublikowano 2 sierpnia 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 294 266 zł
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

32 Baza Lotnictwa Taktycznego w Łasku

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 730097572

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

9 - go Maja 95

1.4.2.)Miejscowość

Łask

1.4.3.)Kod pocztowy

98-100

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL714 - Sieradzki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

32bltprz@ron.mil.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://32blt.wp.mil.pl/pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Skarb Państwa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-97d5a2b6-cb1b-11ee-875e-a22221c84ba7

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00443198

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-08-02

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00105036

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawę materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących – powtórka

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących – powtórka.
2. Rodzaj oraz ilość, a także wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów zamawianego asortymentu zawiera formularz cenowy stanowiący załącznik do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

30125100-2 - Wkłady barwiące

3.10.)Dodatkowy kod CPV

30125110-5 - Toner do drukarek laserowych/faksów

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-04-12

4.2.)Okres realizacji zamówienia

10 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

PRAXIS Łódź Pilecka i Petlak Sp. jawna

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7251020624

4.3.3.)Ulica

ul. Przędzalniana 35

4.3.4.)Miejscowość

Łódź

4.3.5.)Kod pocztowy

90-035

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

344283,15 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00287779/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-07-04

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

344283,15 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30125100-2Wkłady barwiące
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
294 266 zł
Próbka: 24 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
196 302 zł564 448 zł
Rozstęp międzykwartylowy
368 146 zł
Źródło próbki
CPV 30125· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
196 302 zł
Mediana
294 266 zł
Górny kwartyl
564 448 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

32 Baza Lotnictwa Taktycznego w Łasku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łask.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30125100-2 (Wkłady barwiące). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.