Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
300 723 zł
Umowa zawarta
30 lipca 2024
Okres realizacji
36 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 300 723 zł – 402 559 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Stopień ochrony automatów płatniczych przed zewnętrznymi uderzeniami mechanicznymi20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

"Zakup (dostawa) wraz z instalacją i uruchomieniem systemu parkingowego oraz usługą serwisowa i administrowanie systemem parkingowym na terenie Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. "

Zamawiający "szpital Powiatowy w Rawiczu" Sp. z o.o. (Rawicz, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup (dostawa) wraz z instalacją i uruchomieniem systemu parkingowego oraz usługą…”, wybierając ofertę wykonawcy Projekt Parking Sp. z o.o. Wartość umowy: 300 723 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
300 723 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Projekt Parking Sp. z o.o. (Poznań), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 300 722,70 zł (umowę zawarto 30 lipca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 300 722,70 zł do 402 559,32 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 36 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

"SZPITAL POWIATOWY W RAWICZU" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.3.)Oddział zamawiającego

Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 300904130

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. gen. Grota Roweckiego 6

1.5.2.)Miejscowość

Rawicz

1.5.3.)Kod pocztowy

63-900

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL417 - Leszczyński

1.5.7.)Numer telefonu

+48 65 5376224

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

agata.becela@szpitalrawicz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpitalrawicz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e9b41151-3468-11ef-8a31-0e435a8a43bc

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

"Zakup (dostawa) wraz z instalacją i uruchomieniem systemu parkingowego oraz usługą serwisowa i administrowanie systemem parkingowym na terenie Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. "

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e9b41151-3468-11ef-8a31-0e435a8a43bc

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00438010

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-07-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00395339

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

NLO-3820-11/TP/24

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

250000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup (dostawa) wraz z instalacją i uruchomieniem systemu parkingowego oraz usługą serwisowa i administrowanie systemem parkingowym na terenie Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o.

Wykonawca zobowiązany jest do dostawy, instalacji i uruchomienia:
• 2 szt. parkomatu;
• 4 szt. kamer typu ANPR lub równoważnych;
• 3 szt. szlabanów z modułem wypięcia ramienia;
• 2 szt. tablic informacyjnych LED;
• Systemu interkom;
• Oprogramowania zarządzającego obiektem parkingowym wraz wieczystą licencją.
Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia został określony w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp.
Wykonawca zobowiązany jest do integracji zainstalowanych urządzeń i uruchomienia systemu płatnego parkingu, w terminie do 12 tygodni od dnia podpisania umowy, przy czym oznakowanie terenu (lokalizacja budynków) należy wykonać do 8 tygodni od dnia podpisania umowy.
Wykonawca zobowiązany będzie również do:
• Zapewnienia niezbędnego serwisu urządzeń;
• Utrzymania bazy danych oraz gromadzenie w niej danych systemowych;
• Prowadzenie całodobowego centrum przyjmowania i realizacji zgłoszeń serwisowych oraz zdalnego nadzoru nad obiektem przez centrum obsługi – Centrum Obsługi Klienta (infolinię).

4.5.3.)Główny kod CPV

34996300-8 - Parkingowe urządzenia kontrolne, bezpieczeństwa lub sygnalizacyjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

300722,70 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

402559,32 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

300722,70 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Projekt Parking Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 302422078

7.3.3)Ulica

Drużbickiego 11

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

61-693

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

300722,70 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

36 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

"szpital Powiatowy w Rawiczu" Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rawicz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 300 723 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34996300-8 (Parkingowe urządzenia kontrolne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Projekt Parking Sp. z o.o. (Poznań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.