Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 328 040 zł
Umowa zawarta
17 lipca 2024
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 1 328 040 zł – 1 977 778 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa drogi gminnej na odcinku od ul. Pogodnej do ul. Rybackiej w Mielnie - osiedlu Unieście

Zamawiający Gmina Mielno (Mielno, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa drogi gminnej na odcinku od ul. Pogodnej do ul. Rybackiej w Mielnie - osiedlu…”, wybierając ofertę wykonawcy KopMar Marcin Obławski. Wartość umowy: 1 328 040 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina MielnoMielno, Zachodniopomorskieopublikowano 26 lipca 2024
Wartość umowy
1 328 040 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy KopMar Marcin Obławski (Drzewiany), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 328 039,60 zł (umowę zawarto 17 lipca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 1 328 039,60 zł do 1 977 777,77 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Mielno

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 330920653

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Bolesława Chrobrego 10

1.5.2.)Miejscowość

Mielno

1.5.3.)Kod pocztowy

76-032

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL426 - Koszaliński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

um@gmina.mielno.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mielno.bip.net.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-443164d1-18f0-11ef-a7c1-72acb4a2af8f

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa drogi gminnej na odcinku od ul. Pogodnej do ul. Rybackiej w Mielnie - osiedlu Unieście

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-443164d1-18f0-11ef-a7c1-72acb4a2af8f

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00431455

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-07-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00016883/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.3 Budowa drogi gminnej na odcinku od ul. Pogodnej do ul. Rybackiej w Mielnie - osiedle Unieście

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00336770

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IR.271.08.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa ciągu pieszo-jezdnego miejscowości Mielno (Osiedle Unieście), na odcinku od ul. Pogodnej do ul. Rybackiej km 0+004 do ul. Rybackiej km 0+620.
Postępowanie obejmuje następujące branże objęte zakresem zamówienia:
a) branża drogowa - polegająca na wykonaniu ciągu pieszo-jezdnego o nawierzchni z kostki betonowej obramowanego krawężnikiem;
b) branża elektryczna – wykonanie oświetlenia ulicznego z przyłączeniem do istniejącej szafki licznikowej;
c) zakup i montaż elementów małej architektury (ławki, kosze);
d) zagospodarowanie terenu – humusowanie terenów zielonych z siewem trawą;
e) montaż oznakowania.

4.5.3.)Główny kod CPV

45112730-1 - Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1328039,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1977777,77 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1328039,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KopMar Marcin Obławski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

367569477

7.3.4)Miejscowość

Drzewiany

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

roboty elektryczne

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1328039,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45112730-1Roboty w zakresie kształtowania dró…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 055 580 zł
Próbka: 25 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
467 315 zł2 260 029 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 792 714 zł
Źródło próbki
CPV 45112730· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
467 315 zł
Mediana
1 055 580 zł
Górny kwartyl
2 260 029 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Mielno prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Mielno.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 328 040 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45112730-1 (Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: KopMar Marcin Obławski (Drzewiany). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.