ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

zakup usługi gastronomicznej oraz hotelowej dla 80 osób na zabezpieczenie konf. „Letnia Szkoła Cyberbezpieczeństwa” realizowanej w dniach 03 – 06 września 2024 r. w miejscowościach Jurata lub Hel

Zamawiający Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte (Gdynia, Pomorskie) prowadził postępowanie „zakup usługi gastronomicznej oraz hotelowej dla 80 osób na zabezpieczenie konf. Letnia…”. Termin składania ofert minął 7 sierpnia 2024, 09:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 182 573 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
7 sierpnia 2024, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,8 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Doświadczenie zawodowe kucharza20%Udogodnienia hotelu20%

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 190064136

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Inżyniera Jana Śmidowicza, 69

1.5.2.)Miejscowość

Gdynia

1.5.3.)Kod pocztowy

81-127

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@amw.gdynia.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.amw.gdynia.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

zakup usługi gastronomicznej oraz hotelowej dla 80 osób na zabezpieczenie konf. „Letnia Szkoła Cyberbezpieczeństwa” realizowanej w dniach 03 – 06 września 2024 r. w miejscowościach Jurata lub Hel

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-71b9177b-4353-4ae0-9450-b0c2bc432aa1

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00430391

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-07-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00065022/18/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.20 Zapewnienie noclegu, sali konferencyjnej oraz wyżywienie dla uczestników konferencji „Letnia Szkoła Cyberbezpieczeństwa”, edycja 2024.

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.13.)O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://platformazakupowa.pl/

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Szczegółowe określenie wymagań technicznych i organizacyjnych dotyczących korespondencji elektronicznej zawarto w rozdziale 8 SWZ

3.7.)Adres strony internetowej, pod którym są dostępne narzędzia, urządzenia lub formaty plików, które nie są ogólnie dostępne

https://platformazakupowa.pl/

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

AMW-KANC.SZP.2712.62.2024

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup usługi gastronomicznej, hotelowej oraz w zakresie organizacji seminariów dla 80 osób na zabezpieczenie konferencji „Letnia Szkoła Cyberbezpieczeństwa” realizowanej w dniach 03 – 06 września 2024 r. w miejscowościach Jurata lub Hel

4.2.6.)Główny kod CPV

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe

79951000-5 - Usługi w zakresie organizowania seminariów

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany wynagrodzenia określonego w § 4 ust. 1 Umowy w związku ze zmianą liczby osób rzeczywiście uczestniczących w Konferencji. W przypadku zwiększenia liczby uczestników Konferencji, liczba uczestników oraz wynagrodzenie Wykonawcy mogą ulec proporcjonalnemu zwiększeniu w stosunku do wskazanej w Ofercie kwoty, jednak nie więcej niż o 10% wskazanej liczby uczestników oraz wynagrodzenia. W przypadku zmniejszenia liczby uczestników Konferencji wynagrodzenie Wykonawcy oraz liczba uczestników mogą ulec proporcjonalnemu zmniejszeniu w stosunku do wskazanej w Ofercie kwoty, jednak nie więcej niż o 10% wskazanej liczby uczestników oraz wynagrodzenia.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

od 2024-09-03 do 2024-09-06

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

organizacja, kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia

4.3.5.)Nazwa kryterium

Doświadczenie zawodowe kucharza

4.3.6.)Waga

20

4.3.4.)Rodzaj kryterium

jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników

4.3.5.)Nazwa kryterium

Udogodnienia hotelu

4.3.6.)Waga

20

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 1

Art. 109 ust. 1 pkt 3

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 6

Art. 109 ust. 1 pkt 7

Art. 109 ust. 1 pkt 8

Art. 109 ust. 1 pkt 9

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu
4)zdolności technicznej lub zawodowej Opis spełnienia warunku

a) Wykonawca musi wykazać się doświadczeniem (załącznik nr 9) że w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz, których usługi zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te usługi zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są refe-rencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz, którego usługi zo-stały wykonane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w sta-nie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie wykonawcy; Za spełnienie tego warunku zamawiający uzna należyte wykonanie co najmniej 1 usługi w zakresie działalności gastronomicznej, w tym organizacji imprez dla co najmniej 70 osób. Doświadczenie będzie weryfikowane na podstawie opisu i załą-czonych dokumentów potwierdzających doświadczenie Wykonawcy (np. referencje, protokoły).

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych

Zamawiający przewiduje przedmiotowe środki dowodowe:
a) jadłospis wraz z gramaturą po obróbce termicznej;
b) opis pokoi, poglądowy jadłospis oraz opis atrakcji (np. dostępu do spa) oferowanych w cenie noclegu.

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Tak

5.10.)Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty

Zamawiający przewiduje przedmiotowe środki dowodowe:
a) jadłospis wraz z gramaturą po obróbce termicznej;
b) opis pokoi, poglądowy jadłospis oraz opis atrakcji (np. dostępu do spa) oferowanych w cenie noclegu.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Nie

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2024-08-02 09:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://platformazakupowa.pl/

8.3.)Termin otwarcia ofert

2024-08-02 09:15

8.4.)Termin związania ofertą

do 2024-09-01

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55300000-3Usługi restauracyjne i dotyczące po…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
182 573 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
96 792 zł529 305 zł
Rozstęp międzykwartylowy
432 513 zł
Źródło próbki
CPV 55300000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
96 792 zł
Mediana
182 573 zł
Górny kwartyl
529 305 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 07.08.2024, 09:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdynia.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55300000-3 (Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.