Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
505 100 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Ubezpieczenie majątkowe Głównego Inspektoratu Rybołówstwa Morskiego: Część (Zadanie) nr 1 Ubezpieczenie majątkowe obejmować będzie: a) ubezpieczenie mienia, b) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego, c) ubezpieczenie odpowiedzialności cywiln
    Wartość umowy
    35 017 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Ubezpieczenie komunikacyjne pojazdów Głównego Inspektoratu Rybołówstwa Morskiego: Część (Zadanie) nr 2 Ubezpieczenia komunikacyjne pojazdów obejmować będzie: a) ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (OC) posiadacza pojazdów, b) ubezpi
    Wartość umowy
    58 823 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Ubezpieczenie jednostek pływających Glównego Inspektoratu Rybolówstwa Morskiego: Część (Zadanie) nr 3 Ubezpieczenie jednostek pływających obejmować będzie: a) ubezpieczenie Casco morskie, b) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Armatora
    Wartość umowy
    411 260 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena55%Rozszerzenie zakresu45%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowe ubezpieczenie dla Głównego Inspektoratu Rybołówstwa Morskiego (Zadanie nr 1-3).

Zamawiający Główny Inspektorat Rybołówstwa Morskiego (Słupsk, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowe ubezpieczenie dla Głównego Inspektoratu Rybołówstwa Morskiego (Zadanie nr…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 505 100 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Główny Inspektorat Rybołówstwa MorskiegoSłupsk, Pomorskieopublikowano 23 lipca 2024
Łączna wartość umów
505 100 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO HESTIA S.A. (część 1); Powszechny Zakład Ubezpieczeń S. A. (część 2); Towarzystwo Ubezpieczeń i reasekuracji WARTA S. A. (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 505 100,06 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Główny Inspektorat Rybołówstwa Morskiego

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 382183585

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Jana Pawła II nr 1

1.5.2.)Miejscowość

Słupsk

1.5.3.)Kod pocztowy

76-200

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL636 - Słupski

1.5.7.)Numer telefonu

59 842 44 57

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

agnieszka.skwira@girm.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gov.pl/girm

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/girm

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


rybołówstwo

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Kompleksowe ubezpieczenie dla Głównego Inspektoratu Rybołówstwa Morskiego (Zadanie nr 1-3).

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-347ab302-28b6-11ef-87ba-8eb060fd7bb8

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00426231

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-07-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00218330/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Kompleksowe ubezpieczenie Głównego Inspektoratu Rybołówstwa Morskiego (Zadanie nr 1-3)

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00369372

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

GIRM.26.1.2024.ZP

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

530280,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Ubezpieczenie majątkowe Głównego Inspektoratu Rybołówstwa Morskiego:
Część (Zadanie) nr 1 Ubezpieczenie majątkowe obejmować będzie:
a) ubezpieczenie mienia,
b) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego,
c) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC),

4.5.3.)Główny kod CPV

66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

66515200-5 - Usługi ubezpieczenia własności

66515400-7 - Usługi ubezpieczenia od skutków żywiołów

66516400-4 - Usługi ubezpieczenia od ogólnej odpowiedzialności cywilnej

4.5.5.)Wartość części

29780,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Ubezpieczenie komunikacyjne pojazdów Głównego Inspektoratu Rybołówstwa Morskiego:
Część (Zadanie) nr 2 Ubezpieczenia komunikacyjne pojazdów obejmować będzie:
a) ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (OC) posiadacza pojazdów,
b) ubezpieczenie Auto – Casco (AC)
c) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW)
d) ubezpieczenie Szyby
e) ubezpieczenie Assistance.

4.5.3.)Główny kod CPV

66514110-0 - Usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

66516100-1 - Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej

4.5.5.)Wartość części

81000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Ubezpieczenie jednostek pływających Glównego Inspektoratu Rybolówstwa Morskiego:
Część (Zadanie) nr 3 Ubezpieczenie jednostek pływających obejmować będzie:
a) ubezpieczenie Casco morskie,
b) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Armatora,
c) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW).

4.5.3.)Główny kod CPV

66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

4.5.5.)Wartość części

417000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

35017,06 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

35017,06 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

35017,06 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO HESTIA S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5850001690

7.3.3)Ulica

Hestii 1

7.3.4)Miejscowość

Sopot

7.3.5)Kod pocztowy

81-731

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

35017,06 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

58823,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

78150,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

58823,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Powszechny Zakład Ubezpieczeń S. A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5260251049

7.3.3)Ulica

Rondo I. Daszyńskiego 4

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-843

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

58823,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

411260,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

411260,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

411260,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Towarzystwo Ubezpieczeń i reasekuracji WARTA S. A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5210420047

7.3.3)Ulica

Rondo I. Daszyńskiego 1

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-843

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

411260,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

66510000-8Usługi ubezpieczeniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
526 200 zł
Próbka: 45 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
204 032 zł1 025 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
820 968 zł
Źródło próbki
CPV 66510000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
204 032 zł
Mediana
526 200 zł
Górny kwartyl
1 025 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Główny Inspektorat Rybołówstwa Morskiego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Słupsk.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 505 100 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 66510000-8 (Usługi ubezpieczeniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO HESTIA S.A. (Sopot). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.