Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
7 631 386 zł
Umowa zawarta
5 lipca 2024
Okres realizacji
16 miesiące
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 7 631 386 zł – 10 400 880 złodrzucone: 2
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa (rozbudowa) sieci wodociągowej i sieci kanalizacji sanitarnej w sołectwie Leśnica oraz części przysiółków sołectwa Stronie

Zamawiający Gmina Stryszów (Stryszów, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa (rozbudowa) sieci wodociągowej i sieci kanalizacji sanitarnej w sołectwie Leśnica…”, wybierając ofertę wykonawcy WODPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 7 631 386 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina StryszówStryszów, Małopolskie (powiat Wadowicki →)opublikowano 23 lipca 2024
Wartość umowy
7 631 386 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy WODPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Żywiec), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 7 631 385,99 zł (umowę zawarto 5 lipca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 7 631 385,99 zł do 10 400 880,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 16 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail