Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych (produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów zbożowych) dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sieradzu

Zamawiający Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Sieradz, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych (produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 237 882 zł
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001007406

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Krakowskie Przedmieście

1.4.2.)Miejscowość

Sieradz

1.4.3.)Kod pocztowy

98-200

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL714 - Sieradzki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

specsier@pro.onet.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sosw-sieradz.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fee4d20b-4172-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00418194

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-07-18

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00363118

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych (produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów zbożowych) dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sieradzu

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów przemiału ziarna, skrobi i produktów zbożowych dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sieradzu w asortymencie i ilościach określonych w załączniku nr 3 do SWZ – formularzu cenowym

3.9.)Główny kod CPV

15600000-4 - Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-09-11

4.2.)Okres realizacji zamówienia

12 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

PPHU KLAUDIA Mariusz Simiot

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8270002266

4.3.3.)Ulica

Zakładników 21B

4.3.4.)Miejscowość

Sieradz

4.3.5.)Kod pocztowy

98-200

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

16638,34 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2023/BZP 00392487/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-06-28

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

16638,34 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15600000-4Produkty przemiału ziarna, skrobi i…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
237 882 zł
Próbka: 97 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
161 184 zł413 429 zł
Rozstęp międzykwartylowy
252 245 zł
Źródło próbki
CPV 15600000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
161 184 zł
Mediana
237 882 zł
Górny kwartyl
413 429 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sieradz.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15600000-4 (Produkty przemiału ziarna. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.