Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
344 400 zł
Umowa zawarta
27 czerwca 2024
Okres realizacji
do 30 sierpnia 2024
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 344 400 zł – 467 505 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa instalacji podczyszczania wód opadowych na ul. Marii Konopnickiej w Pniewach

Zamawiający Gmina Pniewy (Pniewy, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa instalacji podczyszczania wód opadowych na ul. Marii Konopnickiej w Pniewach”, wybierając ofertę wykonawcy Transport Drogowy, Ślusarstwo Instalatorstwo Sanitarne i Ogrzewanie Dariusz Bromber. Wartość umowy: 344 400 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina PniewyPniewy, Wielkopolskie (powiat Szamotulski →)opublikowano 17 lipca 2024
Wartość umowy
344 400 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Transport Drogowy, Ślusarstwo Instalatorstwo Sanitarne i Ogrzewanie Dariusz Bromber (Pniewy), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 344 400,00 zł (umowę zawarto 27 czerwca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 344 400,00 zł do 467 505,47 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 sierpnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA PNIEWY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 631258247

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Dworcowa 37

1.5.2.)Miejscowość

Pniewy

1.5.3.)Kod pocztowy

62-045

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL418 - Poznański

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@pniewy.wlkp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pniewy.wlkp.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/pniewy_wlkp

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa instalacji podczyszczania wód opadowych na ul. Marii Konopnickiej w Pniewach

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4ae3ddb6-1c0b-11ef-a7c1-72acb4a2af8f

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00417230

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-07-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00083428/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.5 Budowa instalacji podczyszczania wód opadowych na ul. Marii Konopnickiej w Pniewach

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00340287

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZK.271.2.7.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa instalacji podczyszczania wód opadowych na ul. Marii Konopnickiej w Pniewach.
Zakres prac obejmuje w szczególności: wykonanie instalacji podczyszczania wód opadowych lub roztopowych w system kanalizacji deszczowej służącej do odprowadzania wód z terenów dróg publicznych ze zlewni od ul. Konińskiej, poprzez ul. Strzelecką, ul. Turowską, ul. Bolesława Prusa, ul. Henryka Sienkiewicza oraz ul. Marii Konopnickiej w Pniewach.

4.5.3.)Główny kod CPV

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

344400,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

467505,47 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

344400,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Transport Drogowy, Ślusarstwo Instalatorstwo Sanitarne i Ogrzewanie Dariusz Bromber

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7870002392

7.3.3)Ulica

ul. Dworcowa 40B

7.3.4)Miejscowość

Pniewy

7.3.5)Kod pocztowy

62-045

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-06-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

344400,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-08-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45332300-6Roboty instalacyjne kanalizacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Pniewy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Pniewy.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 344 400 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45332300-6 (Roboty instalacyjne kanalizacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Transport Drogowy, Ślusarstwo Instalatorstwo Sanitarne i Ogrzewanie Dariusz Bromber (Pniewy). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.