Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
977 850 zł
Umowa zawarta
16 lipca 2024
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 977 850 zł – 1 104 915 złodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa dwóch odc. sieci wodoci. fi160 wraz z przyłącz. na odc. Bożydar Kaszewice i Kaszewice w ramach operacji pn. "Budowa i rozbudowa infrastruktury wodoci. i kanalizacyjnej na terenie Gminy Kluki"

Zamawiający Gmina Kluki (Kluki, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa dwóch odc. sieci wodoci. fi160 wraz z przyłącz. na odc. Bożydar Kaszewice i…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe "SANEL" Zaniewicz Spółka Jawna. Wartość umowy: 977 850 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina KlukiKluki, Łódzkieopublikowano 17 lipca 2024
Wartość umowy
977 850 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe "SANEL" Zaniewicz Spółka Jawna (Bełchatów), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 977 850,00 zł (umowę zawarto 16 lipca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 977 850,00 zł do 1 104 915,36 zł. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail