Dowozy uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Czarnocin oraz dowozy uczniów niepełnosprawnych do placówek oświatowych w Piotrkowie Tryb. w roku szkolnym 2023/2024.
Zamawiający Gmina Czarnocin (Czarnocin, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dowozy uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Czarnocin oraz dowozy uczniów…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 422 172 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=244, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,2 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyOgłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Czarnocin |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 590647888 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Główna 142 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Czarnocin |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 97-318 |
| 1.4.4.) | Województwo | łódzkie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL713 - Piotrkowski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 44 616-51-69 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@czarnocin.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | czarnocin.bip.gov.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-357d0282-26e7-11ee-9aa3-96d3b4440790 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2024/BZP 00415996 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2024-07-17 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2023/BZP 00318037 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dowozy uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Czarnocin oraz dowozy uczniów niepełnosprawnych do placówek oświatowych w Piotrkowie Tryb. w roku szkolnym 2023/2024. |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług w zakresie przewozu uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie gminy Czarnocin do placówek oświatowych w Piotrkowie Tryb. w roku szkolnym 2023/2024 wraz z opieką nad dowożonymi dziećmi. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2023-08-22 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2024-06-21 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.3.) | Ulica | Szczawin Duży ul. Strykowska 113 |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Krzysztof Sadowski |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 7320008194 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Zgierz |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 95-002 |
| 4.3.6.) | Województwo | łódzkie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 90896,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2023/BZP 00393333/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2024-06-21 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 90402,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.