Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Kontenerowe zaplecze sanitarno - szatniowe

Zamawiający Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Świętochłowicach Sp. z o.o. (Świętochłowice, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Kontenerowe zaplecze sanitarno - szatniowe”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 975 610 zł
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje o wykonaniu umowy

Podsumowanie
  • 1

    ZakresWybrano ofertę firmy KAJA - Budownictwo Modułowe Bogdan Bańczyk (Mikołów).

  • 2

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia wynosi 478 224,00 zł.

  • 3

    ZakresWykonawca zobowiązany jest do wykonania i wyposażenia kontenerowego zaplecza zgodnie z dokumentacją projektową zawartą w SWZ.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Świętochłowicach Sp. z o.o.

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000150998

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Łagiewnicka 76

1.4.2.)Miejscowość

Świętochłowice

1.4.3.)Kod pocztowy

41-608

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22A - Katowicki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@mpuk.eu

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mpuk.eu

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0773a3f5-53bc-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00408734

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-07-11

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00399082

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Kontenerowe zaplecze sanitarno - szatniowe

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem kontenerowego zaplecza sanitarno-szatniowego na teren OSiR SKAŁKA w Świętochłowicach ul. Bytomska 40. Na potrzeby montażu Zamawiający przygotuje płytę fundamentową zgodnie z załączonym do SWZ rysunkiem nr K-01.
2. Kontenerowe zaplecze sanitarno-szatniowe należy wykonać i wyposażyć zgodnie z załączoną do SWZ dokumentacją projektową – załącznik nr 5.

3.9.)Główny kod CPV

44211100-3 - Budynki modułowe i przenośne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-10-10

4.2.)Okres realizacji zamówienia

130 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

KAJA - Budownictwo Modułowe Bogdan Bańczyk

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6351225377

4.3.3.)Ulica

Pokoju 2

4.3.4.)Miejscowość

Mikołów

4.3.5.)Kod pocztowy

43-190

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

478224,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2023/BZP 00435890/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

478224,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

44211100-3Budynki modułowe i przenośne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
975 610 zł
Próbka: 19 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
512 546 zł3 743 907 zł
Rozstęp międzykwartylowy
3 231 361 zł
Źródło próbki
CPV 44211100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
512 546 zł
Mediana
975 610 zł
Górny kwartyl
3 743 907 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Świętochłowicach Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Świętochłowice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 44211100-3 (Budynki modułowe i przenośne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.