Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

nie złożono żadnej oferty

Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy

Oferty w postępowaniu
0 ofert
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont świetlicy wiejskiej w miejscowości Zwola

Zamawiający Gmina Gniewoszów (Gniewoszów, Mazowieckie) opublikował wynik postępowania „Remont świetlicy wiejskiej w miejscowości Zwola”.

Zamawiający: Gmina GniewoszówGniewoszów, Mazowieckie (powiat Kozienicki →)opublikowano 10 lipca 2024
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 332 977 zł
Liczba ofert
0 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: nie złożono żadnej oferty. Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Gniewoszów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 670223652

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Lubelska 16

1.5.2.)Miejscowość

Gniewoszów

1.5.3.)Kod pocztowy

26-920

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.5.7.)Numer telefonu

486215003

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@gniewoszow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.gniewoszow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cdd1e235-276c-11ef-a458-c2a7c3d67e03

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont świetlicy wiejskiej w miejscowości Zwola

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-cdd1e235-276c-11ef-a458-c2a7c3d67e03

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00405219

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-07-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00057948/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.5 Remont świetlicy wiejskiej w miejscowości Zwola

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00359694

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.7.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

204685,19 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budynek planowanej inwestycji znajduje się na terenie działki nr ewid 671 w miejscowości Zwola, gmina Gniewoszów. Teren posiada ogrodzenie z bramą wjazdową i furtką. Na terenie znajduje się altana.
W zakresie prac budowlanych przewiduje się:
1. rozebranie pieca kaflowego,
2. rozebranie podłogi na legarach i zachowaniem desek nadających się do ponownego użycia,
3. wymiana okien,
4. wykucie ościeży z zachowaniem skrzydeł drzwi wewnętrznych nadających się do ponownego montażu,
5. wykonanie podłogi,
6. szafki kuchenne,
7. wyposażenie w białą armaturę-łazienka i kuchnia,
8. utworzenie łazienki poprzez wykonanie ścianek działowych w pom byłej kuchni,
9. wymiana instalacji elektrycznej,
10. malowanie ścian i sufitów z naprawą ewentualnych pęknięć,
11. ocieplenie budynku,
12. wykonanie opaski wokół budynku,
13. wykonanie podbitki dachowej,
14. wywiezienie gruzu oraz uporządkowanie terenu budowy po stronie wykonawcy,
Kolory ścian wewnętrznych jak i zewnętrznych po ustaleniu z inwestorem.
Wszystkie roboty należy wykonać zgodnie ze sztuką budowlaną , przepisami p-poż i BHP a materiały użyte winny posiadać atest dopuszczający do użycia na terenie Polski.
Pełen zakres robót określa przedmiar robót, będący załącznikiem do niniejszej SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

nie złożono żadnej oferty

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

0

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45111100-9Roboty w zakresie burzenia
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
332 977 zł
Próbka: 98 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
202 621 zł769 268 zł
Rozstęp międzykwartylowy
566 647 zł
Źródło próbki
CPV 45111· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
202 621 zł
Mediana
332 977 zł
Górny kwartyl
769 268 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Gniewoszów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gniewoszów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45111100-9 (Roboty w zakresie burzenia). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.