Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
263 zł
Umowa zawarta
27 czerwca 2024
Okres realizacji
36 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zapewnienie dostępu do obiektów i zajęć sportowo-rekreacyjnych

Zamawiający Polskie Radio - S.A. w likwidacji (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zapewnienie dostępu do obiektów i zajęć sportowo-rekreacyjnych”, wybierając ofertę wykonawcy Benefit Systems Spółka Akcyjna. Cena wybranej oferty: 263 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Polskie Radio - S.A. w likwidacjiWarszawa, Mazowieckieopublikowano 9 lipca 2024
Cena wybranej oferty
263 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    28 maja 2024

    Termin ofert: 10 czerwca 2024 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    09 lipca 2024

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Benefit Systems Spółka Akcyjna (Warszawa).

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 263,00 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 36 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Polskie Radio - Spółka Akcyjna w likwidacji

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 010420591

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

al. Niepodległości 77/85

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-977

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@polskieradio.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.prsa.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://polskieradio.logintrade.net

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Produkcja programów wraz z ich nadawaniem

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zapewnienie dostępu do obiektów i zajęć sportowo-rekreacyjnych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-78f85dce-199c-11ef-a7c1-72acb4a2af8f

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00404354

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-07-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00341884

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PRSA-BZP.27.1.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

2176682,93 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie pracownikom Polskiego Radia S.A. w likwidacji zgłoszonym przez pracowników osobom towarzszącym możliwości korzystania z obiektów
i zajęć sportowo-rekreacyjnych na terenie kraju, w tym obowiązkowo w Warszawie i Toruniu, a także w województwach: mazowieckim, kujawsko-pomorskim, w postaci pakietu sportowo-rekreacyjnego w ramach miesięcznego abonamentu.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki wykonania zamówienia zawierają projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 5 do SWZ wraz z umową powierzenia przetwarzania danych osobowych stanowiącą Załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

92600000-7 - Usługi sportowe

98334000-3 - Usługi wellness

98336000-7 - Usługi treningowe, poprawiające kondycję i w zakresie aerobiku

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

263,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

263,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

263,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Benefit Systems Spółka Akcyjna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8361676510

7.3.3)Ulica

Plac Europejski 2

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-844

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-06-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2677320,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

36 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Zamawiający informuje, że Wykonawca w ofercie zobowiązany był podać wyłącznie cenę brutto za jednomiesięczny abonament dla 1 pracownika oraz
cenę brutto za jednomiesięczny abonament dla 1 osoby towarzyszącej. Podane w pkt 6.2, 6.3 oraz 6.4 Ogłoszenia ceny stanowią sumę cen za jednomiesięczny abonament dla pracownika i osoby towarzyszącej. Wartością umowy jest w tym przypadku kwota przeznaczona przez Zamawiającego na realizację zamówienia.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

92000000-1Usługi rekreacyjne, kulturalne i sp…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
620 699 zł
Próbka: 27 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
245 289 zł1 145 147 zł
Rozstęp międzykwartylowy
899 858 zł
Źródło próbki
CPV 92000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
245 289 zł
Mediana
620 699 zł
Górny kwartyl
1 145 147 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Polskie Radio - S.A. w likwidacji prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 263 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 92000000-1 (Usługi rekreacyjne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Benefit Systems Spółka Akcyjna (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.