ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

„Budowa części drogi gminnej nr 104263B we wsi Grądy-Michały”

Zamawiający Gmina Grabowo (Grabowo, Podlaskie) prowadził postępowanie „Budowa części drogi gminnej nr 104263B we wsi Grądy-Michały”. Termin składania ofert minął 22 lipca 2024, 10:00. Wadium: 15 000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina GrabowoGrabowo, Podlaskie (powiat Augustowski →)opublikowano 5 lipca 2024
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 635 266 zł
Wadium
15 000 zł
Termin składania ofert
22 lipca 2024, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,7 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres dodatkowej gwarancji i rękojmi na wykonane roboty budowlane40%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Okres dodatkowej gwarancji i rękojmi na wykonane roboty budowlane 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Budowa części drogi gminnej nr 104263B we wsi Grądy-Michały.

  • 3

    RyzykoWadium: 15 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail