Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Dagosys M.Pichola, R.Klimek SC· Łódźmikrofirma
Wartość umowy
200 816 zł
Umowa zawarta
4 lipca 2024
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

19/2024 Usł. serwisu i nadzoru systemem PACS na okres 24 miesięcy; dostawa modułu Portal 2.0 dla systemu DagStore VNA PACS; dostawa kompletnego stanowiska nagrywania płyt z systemu DagoStore.

Zamawiający Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu (Elbląg, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „19/2024 Usł. serwisu i nadzoru systemem PACS na okres 24 miesięcy; dostawa modułu Portal…”, wybierając ofertę wykonawcy Dagosys M.Pichola, R.Klimek SC. Wartość umowy: 200 816 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Wojewódzki Szpital Zespolony w ElbląguElbląg, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 5 lipca 2024
Wartość umowy
200 816 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Dagosys M.Pichola, R.Klimek SC (Łódź), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 200 816,00 zł (umowę zawarto 4 lipca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 170745930

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Królewiecka 146

1.5.2.)Miejscowość

Elbląg

1.5.3.)Kod pocztowy

82-300

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL621 - Elbląski

1.5.7.)Numer telefonu

55 23 95 872

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

astateczna@szpital.elblag.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://szpital.elblag.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

19/2024 Usł. serwisu i nadzoru systemem PACS na okres 24 miesięcy; dostawa modułu Portal 2.0 dla systemu DagStore VNA PACS; dostawa kompletnego stanowiska nagrywania płyt z systemu DagoStore.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-60477d73-2176-11ef-a500-1a0072d5d2bd

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00398270

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-07-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00053129/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.29 Rozbudowa systemu PACS, wymiana robota do nagrywania płyt, wymiana stacji diagnostycznej w Zakładzie Radiologii Obrazowej w 3 pakietach

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00384124

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Opieka nad systemem informatycznym „DagoStore” stworzonym przez firmę DagoSys M. Pichola, R. Klimek s. c., ul. Suwalska 25/27, 93-176 Łódź może być realizowana wyłącznie przez producenta ww. systemu z następujących przyczyn:
- autor systemu nie udostępnia (zarówno odbiorcom systemu jak i postronnym firmom)
- kodów źródłowych aplikacji, co czyni jej naprawę oraz modyfikację przez firmę postronną praktycznie niemożliwą
- binaria systemu objęte są prawem autorskim, jakakolwiek więc ich modyfikacja przez podmiot inny, niż producent systemu byłaby równoznaczna ze złamaniem przepisów chroniących własność intelektualną

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

19/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

189218,40 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. usługa serwisu i nadzoru autorskiego nad systemem PACS (DagoStore) na okres 24 miesięcy;
2. dostawa i udrożnienie modułu Portal 2.0 dla systemu DagStore VNA PACS;
3. Dostawa kompletnego stanowiska nagrywania płyt z systemu DagoStore z wynikami badań diagnostycznych dla pacjenta.

4.5.3.)Główny kod CPV

72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

200816 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

200816 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

200816 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Dagosys M.Pichola, R.Klimek SC

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

101786086

7.3.3)Ulica

ul. Suwalska 25/27

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

93-176

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

200816 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72260000-5Usługi w zakresie oprogramowania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Historia zamawiającego

Najnowsze postępowania tego podmiotu

Profil →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Elbląg.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 200 816 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72260000-5 (Usługi w zakresie oprogramowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Dagosys M.Pichola, R.Klimek SC (Łódź). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.