Dostawy artykułów spożywczych dla Domu Pomocy Społecznej w Biskupicach od 1 stycznia 2024 r. do 30 czerwca 2024 r.
Zamawiający Dom Pomocy Społecznej w Biskupicach (Biskupice, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawy artykułów spożywczych dla Domu Pomocy Społecznej w Biskupicach od 1 stycznia 2024…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 257 068 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=406, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
12 wpisów- Ogłoszenie
15 listopada 2023
Termin ofert: 29 listopada 2023 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
27 grudnia 2023
3 oferty5 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
15 kwietnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
15 kwietnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
15 kwietnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
15 kwietnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
15 kwietnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 lipca 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 lipca 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 lipca 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 lipca 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
03 lipca 2024
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W BISKUPICACH |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000313615 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | 72 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Biskupice |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 98-200 |
| 1.4.4.) | Województwo | łódzkie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL714 - Sieradzki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 438274695 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia.dpsbiskupice@gmail.com |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://bip-dps.biskupice.spsieradz.finn.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inny zamawiający
|
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-69e56fe3-838f-11ee-9aa3-96d3b4440790 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2024/BZP 00395003 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2024-07-03 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2023/BZP 00494743 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawy artykułów spożywczych dla Domu Pomocy Społecznej w Biskupicach od 1 stycznia 2024 r. do 30 czerwca 2024 r. |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Dostawy Artykułów Spożywczych zgodnie z Załącznikiem nr 2E Pakiet spożywka - formularz cenowy |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 15800000-6 - Różne produkty spożywcze |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 03142500-3 - Jaja 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne 15400000-2 - Oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne 15600000-4 - Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2023-12-13 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2024-01-01 do 2024-06-30 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Przedsiębiorstwo MILKHAND Magdalena Stasiak |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 8271843677 |
| 4.3.3.) | Ulica | Częstochowska 207 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Kalisz |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 62-800 |
| 4.3.6.) | Województwo | wielkopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 83876,47 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2023/BZP 00572154/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2024-06-30 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Zmiana stawki podatku Vat 0% na 5 % |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Zmiany cen asortymentu w załączniku nr 2E do Umowy z dnia 13 grudnia 2023 r. w związku ze zmianą stawki podatku VAT z 0% na 5%. Zmiany w stawkach VAT wprowadza rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 14 marca 2024 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie obniżonych stawek podatku od towarów i usług, wydane na podstawie art. 146ej ust. 1 ustawy o podatku od towarów i usług ( Dz.U. 2024 poz. 387). |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 1680,66 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Tak |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 65518,96 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.