ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Świadczenie usługi indywidualnego dowozu i odwozu uczniów niepełnosprawnych do Wolbromia i do Radwanowic

Zamawiający Gmina Wielka Wieś (Szyce, Małopolskie) prowadził postępowanie „Świadczenie usługi indywidualnego dowozu i odwozu uczniów niepełnosprawnych do Wolbromia…”. Termin składania ofert minął 9 lipca 2024, 09:30. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Wielka WieśSzyce, Małopolskie (powiat Krakowski →)opublikowano 26 czerwca 2024
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 422 172 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
9 lipca 2024, 09:30
Zakończone
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Czas podstawienia pojazdu zastępczego40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    26 czerwca 2024

    Termin ofert: 9 lipca 2024 09:30
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    06 września 2024

    3 oferty1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest indywidualny dowóz i odwóz uczniów niepełnosprawnych do Wolbromia i Radwanowic.

  • 2

    ZakresZamówienie dotyczy dowozu dzieci i uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Wielka Wieś do Ośrodka Rehabilitacyjno- Edukacyjno-Wychowawczego w Wolbromiu oraz do Integracyjnej Szkoły Podstawowej w Radwanowicach.

  • 3

    ZakresPostępowanie prowadzone jest w trybie podstawowym zgodnie z art. 275 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Wielka Wieś

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 351555476

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

pl. Wspólnoty 1

1.5.2.)Miejscowość

Szyce

1.5.3.)Kod pocztowy

32-085

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

j.krzton@wielka-wies.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.wielka-wies.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usługi indywidualnego dowozu i odwozu uczniów niepełnosprawnych do Wolbromia i do Radwanowic

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8fb85551-33a4-11ef-8a31-0e435a8a43bc

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00384607

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-06-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00028770/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.4 Dowóz dzieci i uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Wielka Wieś do Ośrodka Rehabilitacyjno- Edukacyjno-Wychowawczego w Wolbromiu oraz do Integracyjnej Szkoły Podstawowej w Radwanowicach

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8fb85551-33a4-11ef-8a31-0e435a8a43bc

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

1.Postępowanie prowadzone jest w języku polskim.
2. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl. oraz poczty elektronicznej z tym zastrzeżeniem, że złożenie oferty następuje wyłącznie przy użyciu Platformy e-Zamówienia.
3. Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne.
4.Adres strony internetowej prowadzonego postępowania (link prowadzący bezpośrednio do widoku postępowania na Platformie e-Zamówienia): https://ezamowienia.gov.pl

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.
7. Przeglądanie i pobieranie publicznej treści dokumentacji postępowania nie wymaga posiadania konta na Platformie e-Zamówienia ani logowania.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO", Zamawiający informuje, że:

1) Administratorem danych osobowych Wykonawcy jest Gmina Wielka Wieś z siedzibą w Szycach, Pl. Wspólnoty 1, 32-085 Szyce, Plac Wspólnoty 1; e-mail; ug@wielka-wies.pl
2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – Michałem Skowronem - za pomocą adresu: skarbnik.audyt@onet.pl, telefon: 12 265 50 80.
3) Dane osobowe Wykonawcy przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i c RODO, tj. w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia pn.: „Świadczenie usługi indywidualnego dowozu i odwozu uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Wielka Wieś do Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Wolbromiu, ul. Skalska 22, 32-340 Wolbrom oraz do Integracyjnej Szkoły Podstawowej w Radwanowicach, ul. Szkolna 6, 32-064 Radwanowice, samochodem specjalistycznym wraz z zapewnieniem opieki w czasie przejazdu w latach szkolnych 2024/2025 oraz 2025/2026, w okresie od dnia 01.09.2024r. do dnia 31.07.2026r.”, prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego, znak sprawy: ZP.271.14.2024 oraz w celu wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, tj. w celu przeprowadzenia ww. postępowania i udzielenia zamówienia, prowadzenia dokumentacji księgowo-podatkowej, archiwizacji danych, dochodzenia roszczeń lub obrony przed roszczeniami.
4) Podstawą przetwarzania danych osobowych jest:
1) ustawa z dnia 11.09.2019 r. – Prawo zamówień publicznych (PZP);
2) ustawa z dnia 27.08.2009 r. o finansach publicznych;
3) ustawa z dnia 14.07.1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach;
4) art. 6 pkt.1 lit. c RODO
– przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze.
5) Odbiorca lub kategorie odbiorców: podmioty upoważnione na podstawie zawartych umów powierzenia oraz uprawnione na mocy obowiązujących przepisów prawa, w szczególności osoby lub podmioty, którym zostanie udostępniona dokumentacja postępowania na podstawie art. 18 oraz art. 74–76 PZP. Zasada jawności ma zastosowanie do wszystkich danych osobowych, z wyjątkiem danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (szczególna kategoria danych).
6) Dane osobowe Wykonawcy będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania oraz przez okres wynikający z przepisów, w szczególności z przepisów w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych, w szczególności zgodnie z art. 78 ust. 1 i 4 PZP przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli okres obowiązywania umowy w sprawie zamówienia publicznego przekracza 4 lata – przez cały okres obowiązywania umowy.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

ZP.271.14.2024

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.1.Przedmiotem zamówienia jest usługa pn

„Świadczenie usługi indywidualnego dowozu i odwozu uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Wielka Wieś do Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Wolbromiu, ul. Skalska 22, 32-340 Wolbrom oraz do Integracyjnej Szkoły Podstawowej w Radwanowicach, ul. Szkolna 6, 32-064 Radwanowice, samochodem specjalistycznym wraz z zapewnieniem opieki w czasie przejazdu w latach szkolnych 2024/2025 oraz 2025/2026, w okresie od dnia 01.09.2024r. do dnia 31.07.2026r.” 1.2. Świadczenie usługi odbywać się będzie pojazdami specjalistycznymi dostosowanymi do przewozu osób niepełnosprawnych. 1.3. Szacunkowa ilość kilometrów dziennie na trasie: I. Modlnica ul. …………. - Wolbrom ul. Skalska 22 (Ośrodek Rehabilitacyjno- Edukacyjno- Wychowawczy OREW Wolbrom) wynosi ok. 95 km, II. Będkowice ul. ………… - Radwanowice ul. Szkolna 6 (Integracyjna Szkoła Podstawowa w Radwanowicach) wynosi ok. 22 km.

4.2.6.)Główny kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-07-31

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

według kryteriów określonych w SWZ

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Czas podstawienia pojazdu zastępczego

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu
1)posiadania uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów

Warunek ten zostanie spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, iż posiada kompetencje lub uprawnienie do prowadzenia określonej działalności zawodowej, tj. aktualnie obowiązujące zezwolenie na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego, na zasadach określonych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1071/2009 z dnia 21 października 2009 r. ustanawiającym wspólne zasady dotyczące warunków wykonywania krajowego transportu drogowego osób z kierowcą, aktualnie obowiązującą, odpowiednią licencji na wykonanie krajowego transportu drogowego osób lub zezwolenie na wykonanie zawodu przewoźnika drogowego osób. 2) zdolności technicznej lub zawodowej: a) posiadania wiedzy i doświadczenia: Warunek ten będzie spełniony, jeżeli wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał oraz prawidłowo ukończył co najmniej jedno zamówienie polegające na wykonaniu przewozów osób niepełnosprawnych o wartości co najmniej 100.000,00 zł (słownie: sto tysięcy złotych 00/100) brutto. Przez jedno zamówienie należy rozumieć usługę dowozu i odwozu uczniów niepełnosprawnych zrealizowaną w oparciu o jedną umowę cywilnoprawną. b) dysponowania sprzętem: Warunek zostanie spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże dysponowanie co najmniej 2 (dwoma) pojazdami przystosowanymi do przewozu osób niepełnosprawnych, w tym z minimalną ilością miejsc w 1 (jednym) pojeździe wynoszącą minimum 3 miejsc siedzących, a maksymalnie 7 miejsc siedzących przeznaczonych dla przewożonych uczniów (nie licząc miejsc dla kierowcy i opiekuna). Co najmniej 1 (jeden) pojazd dodatkowo musi być wyposażony w windę – podnośnik, pasy mocujące wózek i pasy mocujące dziecko na wózku. Pojazdy w chwili składania oferty muszą mieć aktualny wpis w dowodzie rejestracyjnym pojazdu o przeznaczeniu do przewozu osób niepełnosprawnych, posiadać aktualne obowiązkowe ubezpieczenie OC i NNW, muszą być dopuszczone do ruchu drogowego oraz posiadać aktualne badania techniczne. c) dysponowania osobami zdolnymi do wykonania zamówienia: Warunek ten zostanie spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże dysponowanie: - co najmniej 2 osobami, które przy realizacji zamówienia sprawować będą opiekę nad przewożonymi dziećmi w czasie przewozu, posiadającymi uprawnienia do udzielania pierwszej pomocy medycznej lub przedmedycznej oraz - co najmniej 2 osobami posiadającymi uprawnienia do kierowania pojazdami wymaganymi do realizacji zamówienia.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

a) oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 PZP, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (t.j.: Dz. U. z 2024r., poz. 594 z późn. zm.) z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej - Zał. Nr 7 do SWZ.
b) odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 PZP, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru.

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

1) spełnianie warunków udziału w postępowaniu:
a) Aktualnie obowiązującego zezwolenia na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego, na zasadach określonych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1071/2009 z dnia 21 października 2009 r. ustanawiającym wspólne zasady dotyczące warunków wykonywania zawodu przewoźnika drogowego osób z kierowcą, aktualnie obowiązującej odpowiedniej licencji na wykonywanie krajowego transportu drogowego osób lub zezwolenia na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego osób.
b) Wykaz osób skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności kierowców wraz z informacjami na temat ich doświadczenia oraz kwalifikacji zawodowych i uprawnień, niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności wraz z informacją o podstawie dysponowania tymi osobami – Zał. Nr 4 do SWZ.
c) Wykaz usług wykonanych, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonywanych, głównych usług w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania oferty, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów na rzecz których usługi zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów, czy zostały wykonane i są wykonywane należycie - Zał. Nr 5 do SWZ.
d) Dowody określające, czy usługi wskazane w wykazie, o którym mowa pod lit. e, zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego usługi zostały wykonane, a w przypadku usług okresowych lub ciągłych – są wykonywane, a jeśli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – inne dokumenty; w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonanie lub wykonywanie powinny być wystawione nie wcześniej niż 3 (trzy) miesiące przed dniem składania oferty.
e) Wykaz sprzętu, jakim dysponuje Wykonawca w celu wykonania zamówienia publicznego wraz z informacją o podstawie do dysponowania tym sprzętem – Zał. Nr 6 do SWZ.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Tak

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.W odniesieniu do warunków dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia mogą polegać na zdolnościach tych z Wykonawców, którzy wykonują usługi, do realizacji których te zdolności są wymagane. W takim przypadku Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie – Zał. Nr 10 do SWZ, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni Wykonawcy.
Wszelka korespondencja będzie prowadzona przez Zamawiającego wyłącznie z pełnomocnikiem.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia określone zostały w projektowanych postanowieniach umownych które zostaną wprowadzone do umowy

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2024-07-09 09:30

8.2.)Miejsce składania ofert

https://ezamowienia.gov.pl.

8.3.)Termin otwarcia ofert

2024-07-09 12:00

8.4.)Termin związania ofertą

do 2024-08-07

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60130000-8Usługi w zakresie specjalistycznego…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
422 172 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
283 054 zł1 433 564 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 150 509 zł
Źródło próbki
CPV 60130000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
283 054 zł
Mediana
422 172 zł
Górny kwartyl
1 433 564 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 09.07.2024, 09:30. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Gmina Wielka Wieś prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szyce.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60130000-8 (Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.