Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zagospodarowanie terenu przy ul. 500-lecia w Sompolnie na cele rekreacyjno-sportowe - I etap

Zamawiający Gmina Sompolno (Sompolno, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zagospodarowanie terenu przy ul. 500-lecia w Sompolnie na cele rekreacyjno-sportowe - I…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina SompolnoSompolno, Wielkopolskie (powiat Koniński →)opublikowano 26 czerwca 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 294 918 zł
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Sompolno

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 311019272

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

11 Listopada 15

1.4.2.)Miejscowość

Sompolno

1.4.3.)Kod pocztowy

62-610

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL414 - Koniński

1.4.7.)Numer telefonu

0-63 2714 054

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

beata.wisniewska@sompolno.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sompolno.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bbcd16d8-b07b-11ee-a06e-7a3efa199397

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00383007

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-06-26

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00030255

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Zamówienie w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego PROW na lata 2014–2020 w zakresie: Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej.

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Zagospodarowanie terenu przy ul. 500-lecia w Sompolnie na cele rekreacyjno-sportowe - I etap

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Projekt wykonawczy przewiduje szerszy zakres inwestycji niż zakres stanowiący przedmiot niniejszego zamówienia. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
- utwardzenie terenu pod oraz wokół tężni i urządzeń siłowni zewnętrznej, w tym wykonanie rampy zjazdowej łączącej zagospodarowywany teren z istniejącą ścieżką rowerową. Łączna powierzchnia terenu wynosi ok. 644 m2;
- wykonanie mini tężni solankowej wraz z jej przyłączeniem do istniejących mediów;
- montaż czterech urządzeń siłowni zewnętrznej oraz ławek, koszy na śmieci, stojaków na rowery i tablicy informacyjnej.

3.9.)Główny kod CPV

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-02-22

4.2.)Okres realizacji zamówienia

3 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Gold Order Spółka z o. o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6662130420

4.3.4.)Miejscowość

Smólniki Osieckie 1

4.3.5.)Kod pocztowy

62-613

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

279500,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00251316/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-06-22

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

279500,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45112720-8Roboty w zakresie kształtowania ter…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
294 918 zł
Próbka: 20 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
210 037 zł565 135 zł
Rozstęp międzykwartylowy
355 098 zł
Źródło próbki
CPV 45112720· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
210 037 zł
Mediana
294 918 zł
Górny kwartyl
565 135 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Sompolno prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sompolno.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45112720-8 (Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.