Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

WYNAJEM INFRASTRUKTURY I ORGANIZACJA CATERINGU WRAZ Z OBSŁUGĄ I WYPOSAŻENIEM DO STREFY VIP PODCZAS IMPREZY IV Świdnik Air Festival 2024

Zamawiający Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku (Świdnik, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „WYNAJEM INFRASTRUKTURY I ORGANIZACJA CATERINGU WRAZ Z OBSŁUGĄ I WYPOSAŻENIEM DO STREFY…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miejski Ośrodek Kultury w ŚwidnikuŚwidnik, Lubelskieopublikowano 19 czerwca 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 40 000 zł
Konkurencyjność
~2,8 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W ŚWIDNIKU

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 430308268

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Aleja Lotników Polskich 24

1.4.2.)Miejscowość

Świdnik

1.4.3.)Kod pocztowy

21-040

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.4.7.)Numer telefonu

814686780

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

mok@mok.swidnik.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

mok.swidnik.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d277b245-1cdb-11ef-a7c1-72acb4a2af8f

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00372475

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-06-19

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00343078

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

WYNAJEM INFRASTRUKTURY I ORGANIZACJA CATERINGU WRAZ Z OBSŁUGĄ I WYPOSAŻENIEM DO STREFY VIP PODCZAS IMPREZY IV Świdnik Air Festival 2024

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Wykonawca, zobowiązany jest do kompleksowej organizacji Strefy VIP, usytuowanej poza terenem imprezy masowej, w tym

- zapewnienia namiotu wraz z podłogą o minimalnych wymiarach 11x15 metrów wyposażonego: w klimatyzację (dostosowaną do kubatury namiotu), oświetlenie wewnętrzne, agregat prądotwórczy wraz z paliwem i dystrybucją energii, organizacji cateringu z obsługą w namiocie VIP; - organizacji strefy grill wraz z obsługą i infrastrukturą (ławy i stoły do konsumpcji na 200 miejsc siedzących pod parasolami); - organizacji plenerowej strefy wypoczynku wraz z zapewnieniem infrastruktury w wydzielonej do tego celu przestrzeni VIP; - organizacji strefy widokowej wraz z infrastrukturą (leżaki, niskie stoliki, itp.) podczas wydarzenia IV Świdnik Air Festival 2024. - infrastrukturę strefy wypoczynku: minimum 15 zestawów wypoczynkowych 8-osobowych – wyposażonych w kanapy, fotele, hamaki, stoliki z oświetleniem (np. lampiony, solary ), itp. dla 200 osób - 150 leżaków, - lampy solarne dekoracyjne – 5 sztuk, Realizacja przedmiotu umowy odbędzie się w terminie 15.06.2024 r., od godziny 12:00 do godziny 01:00 w dniu 16.06.2024 oraz 16.06.2024 od godziny 12:00 do godziny 23:00 na terenie trawiastego lotniska sportowego położonego przy ul. Sportowej w Świdniku, będącego w użytkowaniu WSK „PZL-Świdnik” S.A. oraz EPLB-Lublin.. 2. Strefa VIP dla 240 osób organizowana będzie w formie plenerowego pikniku i rozlokowana będzie w namiocie, pod parasolami, w plenerowej strefie wypoczynku oraz strefie widokowej z leżakami, w związku z tym menu musi być dostosowane do tego rodzaju imprezy (łatwe w konsumpcji na stojąco lub przy stolikach koktajlowych oraz na bieżąco przygotowywane, np. dania z grilla). Zaproszeni goście to reprezentanci władz państwowych, samorządów, świata biznesu, kultury i mediów oraz załogi lotnicze. 3. Usługa powinna zawierać: a) posiłki wydawane w namiocie – dania ciepłe, dania zimne, dostępność min. 11 rodzajów przekąsek, 10 dań ciepłych (do których będzie zapewniony dostęp w określonych godzinach od 16:00 do 18:00 oraz 19:00 -22:00) oraz 4 rodzaje tarty, 5 rodzajów sałatek podawanych w tzw. porcjówkach; w tym całość – 30 procent dań wegetariańskich; b) strefę grillową wyposażona w 200 miejsc siedzących przy stołach z oświetleniem, pod zadaszeniem np. parasole, hala, czy namioty tureckie itp. z daniami wydawanymi na bieżąco – 150 porcji szaszłyków drobiowo-warzywnych, 150 porcji szaszłyków wieprzowo-warzywnych, 150 porcji szaszłyków warzywnych, 200 porcji karkówki, 350 porcji kiełbasek (min. 90% mięsa w składzie), 150 porcji kaszanki, 100 sztuk kręciołka z boczku, 200 porcji kurczaka z grilla, 100 porcji warzyw grillowanych, dostosowana ilość przystawek – ogórek kiszony, surówki, 4 rodzaje pieczywa, 2 rodzaje musztardy oraz keczup (łagodny oraz pikantny); c) obsługę kelnerską oraz obsługę kucharzy; d) zapewnienie obrusów na stoły, naczyń, dekoracji w kolorystyce czarno-białej z elementami złota; e) wynajem sprzętu niezbędnego do zorganizowania cateringu; f) serwis w postaci: kawy z ekspresu, herbaty czarne i owocowe, cytryny, cukier, wodę mineralną gazowaną/niegazowaną, soki owocowe, desery oraz ciasta; g) zapewnienie 20 stolików koktajlowych; h) zapewnienie 20 stolików kawowych wraz z krzesłami; i) zapewnienie namiotów oraz wody do zorganizowania zaplecza cateringu; j) zapewnienie lodówek, ekspozytorów i chłodni

3.9.)Główny kod CPV

55000000-0 - Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego

3.10.)Dodatkowy kod CPV

55500000-5 - Usługi bufetowe oraz w zakresie podawania posiłków

55400000-4 - Usługi podawania napojów

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-06-06

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2024-06-15 do 2024-06-16

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Perła - Browary Lubelskie Spółka Akcyjna

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7120103404

4.3.3.)Ulica

Bernardyńska 15

4.3.4.)Miejscowość

Lublin

4.3.5.)Kod pocztowy

20-950

4.3.6.)Województwo

lubelskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

157920,01 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00372465/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-06-16

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

157920,01 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55000000-0Usługi hotelarskie, restauracyjne i…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
40 000 zł
Próbka: 15 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
11 888 zł280 016 zł
Rozstęp międzykwartylowy
268 128 zł
Źródło próbki
CPV 55000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
11 888 zł
Mediana
40 000 zł
Górny kwartyl
280 016 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Świdnik.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55000000-0 (Usługi hotelarskie. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.