Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
228 780 zł
Umowa zawarta
13 czerwca 2024
Okres realizacji
22 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 228 780 zł – 295 200 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie projektanta20%Wysokość kary umownej za nieterminową realizację etapu harmonogramu rzeczowo-finansowego10%Dodatkowe konsultacje społeczne10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie projektu planu ogólnego Gminy Skoczów

Zamawiający Gmina Skoczów (Skoczów, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie projektu planu ogólnego Gminy Skoczów”, wybierając ofertę wykonawcy Archimedes-Paweł Duś. Wartość umowy: 228 780 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina SkoczówSkoczów, Śląskie (powiat Cieszyński →)opublikowano 18 czerwca 2024
Wartość umowy
228 780 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Archimedes-Paweł Duś (Bielsko-Biała), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 228 780,00 zł (umowę zawarto 13 czerwca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 228 780,00 zł do 295 200,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 22 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail