Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Wykonanie operatów szacunkowych oraz świadectwa charakterystyki energetycznej – część III (15 zadań)

Zamawiający Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tarnowa (Tarnów, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wykonanie operatów szacunkowych oraz świadectwa charakterystyki energetycznej – część III…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta TarnowaTarnów, Małopolskieopublikowano 11 czerwca 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

15 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tarnowa

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 851661323

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Mickiewicza 2

1.4.2.)Miejscowość

Tarnów

1.4.3.)Kod pocztowy

33-100

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL217 - Tarnowski

1.4.7.)Numer telefonu

146882776

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

agnieszka.jekot@umt.tarnow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.malopolska.pl/umtarnow

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-341acd90-e4fb-11ee-a01e-f641a8763d5f

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00360073

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-06-11

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00248215

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Wykonanie operatów szacunkowych oraz świadectwa charakterystyki energetycznej – część III (15 zadań)

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie jednego operatu szacunkowego określającego wartość rynkową nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miasta Tarnowa i wysokość stawki czynszu dzierżawnego nieruchomości dla celów edukacyjnych.
Nieruchomość położona przy ul. Ks. Jana Skorupki 9 w Tarnowie, oznaczona numerem działki 148/2 obrębu 273 o powierzchni 12 165 m2 i 119/2 obrębu 273 o powierzchni 114 m2, zabudowane budynkiem szkoły o powierzchni zabudowy 1 284 m2, powierzchni użytkowej 2 604 m2, ilość kondygnacji – 3, ilość klatek schodowych – 2. Budynek jest murowany o ścianach betonowych i żelbetonowych. Pokrycie dachowe – częściowo z blachy i papy.
Na nieruchomości ponadto są zlokalizowane:
- boisko do piłki siatkowej i tenisa ziemnego o wymiarach 26 m x 18 m, o nawierzchni z masy polirutenowej,
- plac zabaw o wymiarach 19 x 15 m o nawierzchni miękkiej,
- boisko żwirowe o wymiarach 36 x 18 m,
- boisko wielozadaniowe uniwersalne Orlik o wymiarach 49 x 24 m o nawierzchni utwardzonej bitumicznej,
- ogrodzenie,
- parking od strony ulicy Skorupki – 16 miejsc postojowych,
- teren z nawierzchnią utwardzoną jako miejsca postojowe dla zaopatrzenia,
- teren zielony (trawa z nielicznymi nasadzeniami, które nie podlegają wycenie) o powierzchni ok. 6 000 m2.
Budynek jest użytkowany na cele edukacyjne – w budynku jest prowadzona Niepubliczna Szkoła Podstawowa.
Wycena dokonywana jest w celu ustalenia stawki czynszu dzierżawnego nieruchomości i określenia wartości nieruchomości (nieruchomość wraz z budynkiem i terenami urządzonymi).
Zamówienie obejmuje również wykonanie świadectwa charakterystyki energetycznej dla budynku położonego przy ul. Ks. I. Skorupki 9.
Wizji na nieruchomości należy dokonać po uprzednim poinformowaniu dzierżawcy. Z wizji na nieruchomości należy sporządzić stosowny protokół, który winien być dołączony do operatu.
Operat szacunkowy należy wykonać w dwóch egzemplarzach drukowanych oraz w wersji elektronicznej (płyta CD). W operacie szacunkowym należy umieścić dokumentację fotograficzną wycenianej nieruchomości - min. 2 sztuki fotografii o wymiarach min. 9 x 13 cm.
Wykonawca jest zobowiązany do sporządzenia aktualizacji operatu szacunkowego w przypadku stwierdzenia, iż wartość nieruchomości przedstawiona w operacie szacunkowym uległa zmianie przed upływem okresu 12 miesięcy od daty jego sporządzenia oraz - w przypadku stwierdzenia, że wartość nieruchomości nie uległa zmianie po upływie 12 miesięcy od daty sporządzenia operatu szacunkowego - do potwierdzenia jego aktualności.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz ze wskazaniem wymagań jakościowych odnoszących się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia zawiera „Opis Przedmiotu Zamówienia” (OPZ), stanowiący załącznik nr 1 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

71319000-7 - Usługi biegłych

3.10.)Dodatkowy kod CPV

71326000-9 - Dodatkowe usługi budowlane

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-04-23

4.2.)Okres realizacji zamówienia

21 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Multi Invest Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6762483483

4.3.3.)Ulica

ul. Czyżówka 14/2.13

4.3.4.)Miejscowość

Kraków

4.3.5.)Kod pocztowy

30-526

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

6765,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00300084/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-05-14

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

6765,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71319000-7Usługi biegłych
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tarnowa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tarnów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71319000-7 (Usługi biegłych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.