Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
817 786 zł
Umowa zawarta
4 czerwca 2024
Okres realizacji
od 1 lipca 2024 do 1 lipca 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Postępowanie o udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy paliwa do samochodów służbowych oraz maszyn eksploatowanych w Przedsiębiorstwie Usług Gminnych Sp. z o.o.

Zamawiający Przedsiębiorstwo Usług Gminnych Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Pakość, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Postępowanie o udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy paliwa do samochodów…”, wybierając ofertę wykonawcy POL-PETRO SP. Z O.O. Wartość umowy: 817 786 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
817 786 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy POL-PETRO SP. Z O.O. (POZNAŃ), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 817 785,50 zł (umowę zawarto 4 czerwca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 lipca 2024 r. do 1 lipca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail