Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa oprogramowania, jego wdrożenie i oparcie na nim funkcjonowania miejskiego systemu monitoringu wizyjnego

Zamawiający Gmina Miasta Gdańska (Gdańsk, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa oprogramowania, jego wdrożenie i oparcie na nim funkcjonowania miejskiego systemu…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Miasta GdańskaGdańsk, Pomorskieopublikowano 5 czerwca 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miasta Gdańska

1.2.)Oddział zamawiającego

Urząd Miejski w Gdańsku - Biuro Zamówień Publicznych

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000598463

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Nowe Ogrody 8/12

1.4.2.)Miejscowość

Gdańsk

1.4.3.)Kod pocztowy

80-803

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

iwona.bujalska@gdansk.gda.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.gdansk.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fbf4bb96-4b9a-11ed-8832-4e4740e186ac

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00351614

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-06-05

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00392907/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa oprogramowania, jego wdrożenie i oparcie na nim funkcjonowania miejskiego systemu monitoringu wizyjnego

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania, jego wdrożenie i oparcie na nim funkcjonowania miejskiego systemu monitoringu wizyjnego. Zadaniem nowego systemu będzie przejęcie funkcjonalności jaką obecnie pełni system BVMS 6.5.

3.9.)Główny kod CPV

35123500-7 - Systemy do identyfikacji wideo

3.10.)Dodatkowy kod CPV

32323500-8 - Urządzenia do nadzoru wideo

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-02-28

4.2.)Okres realizacji zamówienia

13 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Sprint S.A.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7390204115

4.3.4.)Miejscowość

Olsztyn

4.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

284745,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2023/BZP 00137587/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-04-26

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

wstrzymanie realizacji umowy prze Zamawiającego z przyczyn leżących po jego stronie

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Umowa zmieniona aneksem nr 1 z dnia 31.03.2023r. na podstawie § 15
ust. 2 pkt 1 lit. a umowy – zmiana podyktowana koniecznością utworzenia
dwóch równolegle pracujących systemów w studiach monitoringu, tak
aby Zamawiający miał możliwość sprawowania nadzoru nad
funkcjonowaniem dotychczasowego systemu oraz przeprowadzeniem
odbioru nowego, dostarczanego systemu. Termin realizacji przesunięty
do 28.04.2023 (pierwotny termin realizacji to 31.03.2023r.). Zmiana nie
wpłynęła na wysokość wynagrodzenia

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

284745,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasta Gdańska prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdańsk.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 35123500-7 (Systemy do identyfikacji wideo). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.