ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Usługa sprzątania pomieszczeń biurowych w budynkach Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wałbrzychu

Zamawiający Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wałbrzychu (Wałbrzych, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Usługa sprzątania pomieszczeń biurowych w budynkach Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej…”. Termin składania ofert minął 12 czerwca 2024, 11:00. Wadium: 1300 zł.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 553 800 zł
Wadium
1300 zł
Termin składania ofert
12 czerwca 2024, 11:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Termin płatności faktury40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    04 czerwca 2024

    Termin ofert: 12 czerwca 2024 11:00
  2. Wynik postępowania

    20 czerwca 2024

    4 oferty
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania pomieszczeń biurowych w budynkach Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wałbrzychu.

  • 2

    ZakresOgłoszenie dotyczy zamówienia publicznego ujętego w planie postępowań pod pozycją: 1.3.2 Sprzątanie pomieszczeń w budynkach MOPS w Wałbrzychu.

  • 3

    ZakresZamawiający nie ujawnia szacunkowej wartości zamówienia.

  • 4

    ZakresPostępowanie prowadzi Gmina Wałbrzych - Miasto na Prawach Powiatu w imieniu Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wałbrzychu.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail