Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1utrzymanie w stałej sprawności systemów klucza centralnego typu Wilka Schliesstechnik w domach studenckich Miasteczka Studenckiego AGH w Krakowie oraz świadczenie usługi pogotowia ślusarskiego
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2utrzymanie w stałej sprawności systemów klucza centralnego typu: Abus Pfaffenhain w domach studenckich Miasteczka Studenckiego AGH w Krakowie oraz świadczenie usługi pogotowia ślusarskiego
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji w przypadku zagrożenia osób i mienia20%Okres gwarancji na zamontowane elementy - wkładki do systemu klucza centralnego20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

konserwacja systemów klucza centralnego typu Wilka Schliesstechnik i Abus Pfaffenheim w obiektach MS AGH w Krakowie oraz świadczenie usługi pogotowia ślusarskiego - DE-dzp.272-51/24

Zamawiający Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „konserwacja systemów klucza centralnego typu Wilka Schliesstechnik i Abus Pfaffenheim w…”, wybierając ofertę wykonawcy Centrum Klucza Mariusz Prochownik. Złożono 2 oferty.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,6 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 3

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Centrum Klucza Mariusz Prochownik.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001577

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Al. Mickiewicza 30

1.5.2.)Miejscowość

Kraków

1.5.3.)Kod pocztowy

30-059

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dzp@agh.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.dzp.agh.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.dzp.agh.edu.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

konserwacja systemów klucza centralnego typu Wilka Schliesstechnik i Abus Pfaffenheim w obiektach MS AGH w Krakowie oraz świadczenie usługi pogotowia ślusarskiego - DE-dzp.272-51/24

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e9685635-e2ae-11ee-a01e-f641a8763d5f

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00343487

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-05-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00246479

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DE-dzp.272-51/24

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

utrzymanie w stałej sprawności systemów klucza centralnego typu Wilka Schliesstechnik w domach studenckich Miasteczka Studenckiego AGH w Krakowie oraz świadczenie usługi pogotowia ślusarskiego.

4.5.3.)Główny kod CPV

98395000-8 - Usługi ślusarskie

4.5.5.)Wartość części

66000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

utrzymanie w stałej sprawności systemów klucza centralnego typu: Abus Pfaffenhain w domach studenckich Miasteczka Studenckiego AGH w Krakowie oraz świadczenie usługi pogotowia ślusarskiego.

4.5.3.)Główny kod CPV

98395000-8 - Usługi ślusarskie

4.5.5.)Wartość części

168000 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

74976,34 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

74976,34 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

74976,34 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Centrum Klucza Mariusz Prochownik

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6791758882

7.3.3)Ulica

os. II Pułku Lotniczego

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

31-867

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-05-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

74976,34 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

172324,07 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

172324,07 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

172324,007 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Centrum Klucza Mariusz prochownik

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6791758882

7.3.3)Ulica

os. II Pułku Lotniczego

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

31-867

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-05-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

172367,27 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

98395000-8Usługi ślusarskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 98395000-8 (Usługi ślusarskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Centrum Klucza Mariusz Prochownik (Kraków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.