Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Wykonywanie okresowych przeglądów serwisowych pogwarancyjnych aparatury i sprzętu medycznego 105 Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Żarach

Zamawiający 105. Kresowy Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej (Żary, Lubuskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wykonywanie okresowych przeglądów serwisowych pogwarancyjnych aparatury i sprzętu…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 445 900 zł
Konkurencyjność
~1,7 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

32 wpisów
  1. Ogłoszenie

    16 lutego 2023

    Termin ofert: 2 marca 2023 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawców

    26 września 2023

    2 oferty19 wykonawców
    Otwórz ogłoszenie →
  3. Wykonanie umowy

    27 maja 2024

    Otwórz ogłoszenie →
  4. Wykonanie umowy

    27 maja 2024

    Otwórz ogłoszenie →
  5. Wykonanie umowy

    27 maja 2024

    Otwórz ogłoszenie →
  6. Wykonanie umowy

    27 maja 2024

    Otwórz ogłoszenie →
  7. Wykonanie umowy

    27 maja 2024

    Otwórz ogłoszenie →
  8. Wykonanie umowy

    27 maja 2024

    Otwórz ogłoszenie →
  9. Wykonanie umowy

    27 maja 2024

    Otwórz ogłoszenie →
  10. Wykonanie umowy

    27 maja 2024

    Otwórz ogłoszenie →
  11. Wykonanie umowy

    27 maja 2024

    Otwórz ogłoszenie →
  12. Wykonanie umowy

    27 maja 2024

    Otwórz ogłoszenie →
  13. Wykonanie umowy

    27 maja 2024

    Otwórz ogłoszenie →
  14. Wykonanie umowy

    27 maja 2024

    Otwórz ogłoszenie →
  15. Wykonanie umowy

    27 maja 2024

    Otwórz ogłoszenie →
  16. Wykonanie umowy

    27 maja 2024

    Otwórz ogłoszenie →
  17. Wykonanie umowy

    27 maja 2024

    Otwórz ogłoszenie →
  18. Wykonanie umowy

    27 maja 2024

    Otwórz ogłoszenie →
  19. Wykonanie umowy

    27 maja 2024

    Otwórz ogłoszenie →
  20. Wykonanie umowy

    27 maja 2024

    Otwórz ogłoszenie →
  21. Wykonanie umowy

    27 maja 2024

    Otwórz ogłoszenie →
  22. Wykonanie umowy

    27 maja 2024

    Otwórz ogłoszenie →
  23. Wykonanie umowyBieżące

    27 maja 2024

  24. Wykonanie umowy

    27 maja 2024

    Otwórz ogłoszenie →
  25. Wykonanie umowy

    27 maja 2024

    Otwórz ogłoszenie →
  26. Wykonanie umowy

    27 maja 2024

    Otwórz ogłoszenie →
  27. Wykonanie umowy

    27 maja 2024

    Otwórz ogłoszenie →
  28. Wykonanie umowy

    27 maja 2024

    Otwórz ogłoszenie →
  29. Wykonanie umowy

    27 maja 2024

    Otwórz ogłoszenie →
  30. Wykonanie umowy

    27 maja 2024

    Otwórz ogłoszenie →
  31. Wykonanie umowy

    27 maja 2024

    Otwórz ogłoszenie →
  32. Wykonanie umowy

    27 maja 2024

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

105. Kresowy Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 970327974

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Domańskiego 2

1.4.2.)Miejscowość

Żary

1.4.3.)Kod pocztowy

68-200

1.4.4.)Województwo

lubuskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL432 - Zielonogórski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@105szpital.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.105szpital.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Służba Zdrowia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-46e26787-add7-11ed-9236-36fed59ea7dd

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00341213

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-05-27

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00098403

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Wykonywanie okresowych przeglądów serwisowych pogwarancyjnych aparatury i sprzętu medycznego 105 Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Żarach

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 26: Okresowy przegląd serwisowy laser holmowego.
Zakres przedmiotu zamówienia do wykonania obejmuje:
1) Wykonawca zobowiązuje się do wykonywania prac serwisowych w stosunku do aparatury i sprzętu medycznego, należącego do Zamawiającego.
2) Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia opisujący potrzeby Zamawiającego został zawarty w Opisie Przedmiotu Zamówienia - formularzach asortymentowo-cenowych stanowiących Załączniki nr 7 – 58 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

50421000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-03-13

4.2.)Okres realizacji zamówienia

12 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Varimed Sp. z o.o.,

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 8990202964

4.3.3.)Ulica

ul. Tadeusza Kościuszki, 115/4U

4.3.4.)Miejscowość

Wrocław

4.3.5.)Kod pocztowy

50-442

4.3.6.)Województwo

dolnośląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

4511,16 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2023/BZP 00414392/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-03-12

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

4511,16 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

50421000-2Usługi w zakresie napraw i konserwa…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
445 900 zł
Próbka: 37 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
363 327 zł1 196 078 zł
Rozstęp międzykwartylowy
832 751 zł
Źródło próbki
CPV 50421000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
363 327 zł
Mediana
445 900 zł
Górny kwartyl
1 196 078 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

105. Kresowy Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Żary.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50421000-2 (Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.