Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
507 135 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Zamówienia: Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności Zamawiającego w zakresie: Ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk, Ubezpieczenia sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej
    Wartość umowy
    245 580 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Zamówienia: Ubezpieczenie pojazdów Zamawiającego w zakresie: Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, Ubezpieczenia autocasco, Ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów, Ubezpie
    Wartość umowy
    246 315 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Zamówienia: Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków członków ochotniczej straży pożarnej Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków
    Wartość umowy
    15 240 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
8 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena80%Zaakceptowanie klauzul dodatkowych15%Zwiększenie limitów odpowiedzialności5%Zaakceptowanie klauzul dodatkowych20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Ubezpieczenie Gminy Sicienko

Zamawiający Gmina Sicienko (Sicienko, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Ubezpieczenie Gminy Sicienko”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 507 135 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina SicienkoSicienko, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 24 maja 2024
Łączna wartość umów
507 135 zł
Liczba ofert
8 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    18 kwietnia 2024

    Termin ofert: 7 maja 2024 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    24 maja 2024

    3 oferty3 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych (część 1); Generali Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna (część 2); UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 507 135,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 8 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA SICIENKO

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 092350694

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Mrotecka

1.5.2.)Miejscowość

Sicienko

1.5.3.)Kod pocztowy

86-014

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.7.)Numer telefonu

052 31 17 431

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@sicienko.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.sicienko.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/sicienko

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Ubezpieczenie Gminy Sicienko

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-78715937-fd71-11ee-885b-8267c0608453

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00338735

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-05-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00069809/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności Gminy Sicienko od 01.07.2024 do 30.06.2026

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00291964

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

271.31.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I Zamówienia:
Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności Zamawiającego w zakresie:
Ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk,
Ubezpieczenia sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk,
Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej,

4.5.3.)Główny kod CPV

66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

66515000-3 - Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty

66516000-0 - Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej

4.5.5.)Wartość części

369000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II Zamówienia:
Ubezpieczenie pojazdów Zamawiającego w zakresie:
Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych,
Ubezpieczenia autocasco,
Ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów,
Ubezpieczenia Assistance

4.5.3.)Główny kod CPV

66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

66512100-3 - Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków

66514110-0 - Usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych

66516100-1 - Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej

4.5.5.)Wartość części

496470,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III Zamówienia:
Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków członków ochotniczej straży pożarnej
Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków

4.5.3.)Główny kod CPV

66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

66512100-3 - Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków

4.5.5.)Wartość części

18000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

237030,26 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

344565,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

245580,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5252271511

7.3.3)Ulica

Domaniewska 41

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-672

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-05-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

245580,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-07-01 do 2027-06-30

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

246315,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

377432,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

246315,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Generali Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5262349108

7.3.3)Ulica

Senatorska 18

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-082

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-05-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

246315,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-07-01 do 2027-06-30

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

14874,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

15240,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

15240,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1070006155

7.3.3)Ulica

Chłodna 51

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-867

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-05-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

15240,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-07-01 do 2027-06-30

Sekcja 18

Informacje dodatkowe

zawarto umowę dla części 1- 272.PN.15.2024
zawarto umowę dla części 2- 272.PN.16.2024
zawarto umowę dla części 3- 272.PN.17.2024

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

66510000-8Usługi ubezpieczeniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
509 123 zł
Próbka: 44 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
203 024 zł1 017 500 zł
Rozstęp międzykwartylowy
814 476 zł
Źródło próbki
CPV 66510000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
203 024 zł
Mediana
509 123 zł
Górny kwartyl
1 017 500 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Sicienko prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sicienko.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 507 135 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 66510000-8 (Usługi ubezpieczeniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.