Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Delta Tour Sp. z o.o.· Warszawamikrofirma
Cena wybranej oferty
25 zł
Umowa zawarta
20 maja 2024
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 25 zł – 39 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Liczba dodatkowych ofert/wariantów najkorzystniejszych połączeń40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług w zakresie rezerwacji, wystawiania, sprzedaży i sukcesywnej dostawy biletów lotniczych

Zamawiający Województwo Łódzkie (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług w zakresie rezerwacji, wystawiania, sprzedaży i sukcesywnej dostawy…”, wybierając ofertę wykonawcy Delta Tour Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 25 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Województwo ŁódzkieŁódź, Łódzkieopublikowano 23 maja 2024
Cena wybranej oferty
25 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,2 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Delta Tour Sp. z o.o. (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 25,00 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 25,00 zł do 39,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Województwo Łódzkie

1.3.)Oddział zamawiającego

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 472071715

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Al. Piłsudskiego 8

1.5.2.)Miejscowość

Łódź

1.5.3.)Kod pocztowy

90-051

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp.info@lodzkie.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.lodzkie.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://umwl.ezamawiajacy.pl/pn/UMWL/demand/144501/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług w zakresie rezerwacji, wystawiania, sprzedaży
i sukcesywnej dostawy biletów lotniczych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-10dec2f5-ca76-11ee-875e-a22221c84ba7

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00336520

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-05-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00026445/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.9 Usługa wystawiania i dostawy biletów lotniczych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Dane zostały zawarte w informcjach dodatkowych i w SWZ z uwagi na zbyt małą liczbę znakówdopuszczalną

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00104380

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ASI.272.56.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie rezerwacji, wystawiania, sprzedaży
i sukcesywnej dostawy biletów lotniczych. Przedmiot Zamówienia został zawarty w Załączniku nr 7 do SWZ - OPZ oraz projekcie umowy Załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

60440000-4 - Usługi lotnicze i podobne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

63512000-1 - Usługi sprzedaży biletów podróżnych i pakietów wycieczkowych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

25 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

39 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

25 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Delta Tour Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

013224465

7.3.3)Ulica

Czerska

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-732

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-05-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

777100 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

1. Rezerwacja, sprzedaż i dostarczenie biletów lotniczych na zasadach określonych w umowie następować będzie sukcesywnie, przez okres 24 miesięcy od daty zawarcia umowy lub do momentu wyczerpania kwoty umowy, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej, zgodnie ze szczegółowymi zamówieniami Zamawiającego.
2. 3. Przedmiot zamówienia realizowany jest ze środków budżetu województwa łódzkiego oraz współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach:
-Pomocy Technicznej programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027;
-Pomocy Technicznej Funduszu Sprawiedliwej Transformacji w ramach programu regionalnego Funduszu Europejskiego dla Łódzkiego 2021-2027;
-Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Pomocy Technicznej Programu Regionalnego Funduszu Europejskiego dla Łódzkiego 2021-2027;
-JETforCE realizowanym w ramach programu Interreg Europa Środkowa 2021-2027,
-Pomocy Technicznej EFS+ - Podnoszenie kwalifikacji pracowników i wyjazdy służbowe.
-Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Pomocy Technicznej Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 oraz budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego
-Interreg Europa
-Erasmus+
-Funduszu Europejskiego dla Łódzkiego 2021 – 2027

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60440000-4Usługi lotnicze i podobne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →