ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

MODERNIZACJA BOISKA SPORTOWEGO W RAMACH PROJEKTU „ULICZNY FUTBOL W WESOŁEJ. SPORT DZIECI I MŁODZIEŻY. BOISKO TRAWIASTE PRZYJAZNE KIBICOM” NA PLACU WOJSKA POLSKIEGO W DZIELNICY WESOŁA m.st. WARSZAWY

Zamawiający Miasto Stołeczne Warszawa (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „MODERNIZACJA BOISKA SPORTOWEGO W RAMACH PROJEKTU ULICZNY FUTBOL W WESOŁEJ. SPORT DZIECI…”. Termin składania ofert minął 27 maja 2024, 10:00. Planowany budżet: 112 166 zł. Wadium: 641 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto Stołeczne WarszawaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 10 maja 2024
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
112 166 zł
Wadium
641 zł
Termin składania ofert
27 maja 2024, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Gwarancja jakości na wykonane roboty budowlane40%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Gwarancja jakości na wykonane roboty budowlane 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: MODERNIZACJA BOISKA SPORTOWEGO W RAMACH PROJEKTU „ULICZNY FUTBOL W WESOŁEJ. SPORT DZIECI I MŁODZIEŻY. BOISKO TRAWIASTE PRZYJAZNE KIBICOM” NA PLACU WOJSKA POLSKIEGO W DZIELNICY….

  • 3

    RyzykoWadium: 641,00 zł.

  • 4

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 112 166,19 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail