Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych w roku 2024 do Szkoły Podstawowej im. St. Ligonia w Truskolasach

Zamawiający Szkoła Podstawowa im. St. Ligonia w Truskolasach (Truskolasy, Śląskie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych w roku 2024 do Szkoły Podstawowej im. St.…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 304 373 zł
Konkurencyjność
~2,6 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Szkoła Podstawowa im. St. Ligonia w Truskolasach

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001198576

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Szkolna 3

1.4.2.)Miejscowość

Truskolasy

1.4.3.)Kod pocztowy

42-134

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL224 - Częstochowski

1.4.7.)Numer telefonu

343199054

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sptruskolasy2017@gmail.com

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sptruskolasy.webd.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6975756f-8f5d-11ee-b55a-a22b2d7f700e

2.3.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00314258

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2024-05-08

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00531454

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych w roku 2024 do Szkoły Podstawowej im. St. Ligonia w Truskolasach

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są dostawy polegające na sukcesywnej dostawie
artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w 2024 roku. Część I - mięso
świeże: wołowe, wieprzowe i cielęce, produkty mięsne, wędliny.

3.8.)Główny kod CPV

15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

3.9.)Dodatkowy kod CPV

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

15112000-6 - Drób

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są dostawy polegające na sukcesywnej dostawie
artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w 2024 roku. Część IV -
pieczywo i wyroby piekarnicze.

3.8.)Główny kod CPV

15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

3.9.)Dodatkowy kod CPV

15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2023-12-28

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

od 2024-01-02 do 2024-12-20

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Zakład masarski Małgorzata i Eugeniusz Jędrycha s.j.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5741967614

4.3.3.)Ulica

Konieczki 53

4.3.4.)Miejscowość

Konieczki

4.3.5.)Kod pocztowy

42-140

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

40244,50 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2024/BZP 00052155/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2024-04-22

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

Wniosek wykonawcy uzasadniony przywróceniem podatku vat na artykuły spożywcze.

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

Zmienia się wartość zamówienia: za ilość minimalną z 40244,50 zł na 41512,41 zł, za ilość maksymalną z 66316,00 zł na 68887,49 zł.

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.1.)Wartość zmiany

1267,91

5.5.2.)Kod waluty

PLN

5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15000000-8Żywność, napoje, tytoń i produkty p…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
304 373 zł
Próbka: 88 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
200 467 zł564 482 zł
Rozstęp międzykwartylowy
364 016 zł
Źródło próbki
CPV 15000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
200 467 zł
Mediana
304 373 zł
Górny kwartyl
564 482 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szkoła Podstawowa im. St. Ligonia w Truskolasach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Truskolasy.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15000000-8 (Żywność. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.