Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2023/2024

Zamawiający Powiatowy Zarząd Dróg w Kolnie (Kolno, Podlaskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2023/2024”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 714 920 zł
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W KOLNIE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 450672596

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Wojska Polskiego 48

1.4.2.)Miejscowość

Kolno

1.4.3.)Kod pocztowy

18-500

1.4.4.)Województwo

podlaskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL842 - Łomżyński

1.4.7.)Numer telefonu

862782916

1.4.8.)Numer faksu

862782916

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

pzd@powiatkolno.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.powiatkolno.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-327521ad-6f39-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00310152

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-05-06

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00465426

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2023/2024

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 2 (Część nr 2):
Wykaz dróg do utrzymania w zakresie odśnieżania:
Dr. nr 1828 B Węzeł Grabowo – Świdry – Gnatowo – Siwki – Wilamowo
Dr. nr 1870 B Grabowo – Golanki – Żebrki – Surały – Brzeźno – Niedźwiadna
Dr. nr 1871 B Surały do dr. nr 61
Dr. nr 1862 B Grabowo – Konopki Monety do dr. nr 61
Dr. nr 1867 B Grabowo – Guty Stare
Dr. nr 1872 B Przyborowo – Marki do dr. Nr 1870 B
Dr. nr 1868 B Grabowo – Przyborowo – Andrychy – Chełchy – Milewo do dr. Nr 1869 B
długość dróg objętych usługą – 37,8 km
Szacunkowa ilość godzin w celu wykonania zamówienia w zadania nr 2 wynosi dla usługi:
Odśnieżania dróg – 200 godz.

Podane ilości godzin w celu wykonania zamówienia dla poszczególnych zadań są wartościami szacunkowymi. Zakres usług będzie zlecany przez Zamawiającego wg potrzeb, jednak ich wartość nie przekroczy ogólnej wartości brutto umowy.

Wykaz dróg wyznaczonych do posypywania i odśnieżania dla każdego z zadań zawiera (plan operacyjny – zimowe utrzymanie dróg powiatowych Powiatu Kolneńskiego) załącznik nr 6 do SWZ.

UWAGA! Sieć dróg objętych zimowym utrzymaniem może ulec zmianie w przypadku przejęcia lub przekazania drogi (odcinka drogi) w wyniku procedur administracyjnych przekazywania dróg pomiędzy Zarządcami bądź na skutek zawartych porozumień (umów) w sprawie zimowego utrzymania dróg lub oddania do użytkowania nowego odcinka drogi.

3.9.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-11-17

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2024-04-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Firma Usługowa Katarzyna Filipkowska

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 200364687

4.3.3.)Ulica

Witosa 21/40

4.3.4.)Miejscowość

Kolno

4.3.5.)Kod pocztowy

18-500

4.3.6.)Województwo

podlaskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

59400,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00499770/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-04-30

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

17820,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90620000-9Usługi odśnieżania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
714 920 zł
Próbka: 82 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
246 258 zł1 713 114 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 466 856 zł
Źródło próbki
CPV 90620000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
246 258 zł
Mediana
714 920 zł
Górny kwartyl
1 713 114 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowy Zarząd Dróg w Kolnie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kolno.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90620000-9 (Usługi odśnieżania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.