Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
128 535 zł
Umowa zawarta
23 kwietnia 2024
Okres realizacji
do 14 maja 2024
Oferty w postępowaniu
20 ofertceny: 128 535 zł – 344 923 złodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wymiana oświetlenia w placówkach oświatowych: 1. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ćwiklicach, 2. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Studzienicach.

Zamawiający Gmina Pszczyna Urząd Miejski w Pszczynie (Pszczyna, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Wymiana oświetlenia w placówkach oświatowych: 1. Zespół Szkolno - Przedszkolny w…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Damian Salicki. Wartość umowy: 128 535 zł. Złożono 20 ofert.

Wartość umowy
128 535 zł
Liczba ofert
20 ofert
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    06 marca 2024

    Termin ofert: 21 marca 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    26 kwietnia 2024

    20 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Damian Salicki (Zielonka), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 128 535,00 zł (umowę zawarto 23 kwietnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 20 ofert; ceny wahały się od 128 535,00 zł do 344 922,75 zł. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 14 maja 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Pszczyna Urząd Miejski w Pszczynie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276258339

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 2

1.5.2.)Miejscowość

Pszczyna

1.5.3.)Kod pocztowy

43-200

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22C - Tyski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

pszczyna@pszczyna.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pszczyna.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://pszczyna.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wymiana oświetlenia w placówkach oświatowych:
1. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ćwiklicach,
2. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Studzienicach.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8c703224-db9f-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00303990

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-04-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00031493/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.26 Wymiana oświetlenia w placówkach oświatowych Gminy Pszczyna

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00234000

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IZP.271.1.7.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

153912,27 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. „Wymiana wszystkich opraw oświetleniowych w placówkach oświatowych

a) Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Ćwiklicach przy ul. Meczenników Oświęcimskich 71; b) Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Studzienicach przy ul. Św. Jana Pawła II 74. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia obejmujący zestawienia pomieszczeń, inwentaryzację istniejącego oświetlenia, wytyczne co do opraw oraz przedmiar robót znajduje się w załączniku nr 7 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

31524100-6 - Oprawy oświetleniowe sufitowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

20

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

20

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

128535,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

344922,75 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

128535,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Damian Salicki

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1251699653

7.3.3)Ulica

Wolności 2/2/6

7.3.4)Miejscowość

Zielonka

7.3.5)Kod pocztowy

05-220

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-04-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

128535,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-05-14

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

31524100-6Oprawy oświetleniowe sufitowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Pszczyna Urząd Miejski w Pszczynie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Pszczyna.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 128 535 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 31524100-6 (Oprawy oświetleniowe sufitowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Damian Salicki (Zielonka). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 20 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.