Świadczenie usług sprzątania
Zamawiający Główny Inspektorat Transportu Drogowego (Warszawa, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Świadczenie usług sprzątania”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 553 800 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2410, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
8 wpisów- Ogłoszenie
25 maja 2022
Termin ofert: 21 czerwca 2022 12:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
06 października 2022
9 ofert6 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
24 października 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
25 kwietnia 2024
- Wykonanie umowy
27 września 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
07 października 2024
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
08 października 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
08 października 2024
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Główny Inspektorat Transportu Drogowego |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 017427604 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Al. Jerozolimskie 94 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Warszawa |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 00-807 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL911 - Miasto Warszawa |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowieniapubliczne@gitd.gov.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://gitd.gov.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej) |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-6e4b98b3-d50a-11ec-9a86-f6f4c648a056 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2024/BZP 00300995 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2024-04-25 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00177195/01 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Świadczenie usług sprzątania |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1. | Część VI - świadczenie usług sprzątania serwerowni pomieszczeń GPD oraz krosownic w lokalizacji | Główny Inspektorat Transportu Drogowego, Warszawa: Aleje Jerozolimskie 94, CANARD ul. Przyczółkowa 109A. 2. Umowa dotycząca części VI zawarta zostanie na okres 24 miesięcy, przy czym usługi objęte przedmiotem zamówienia dla części VI będą świadczone w II okresach między 01.12.2022 r. - 31.12.2022 r. oraz między 01.08.2023 r. - 31.08.2023 r. 3. Szczegółowy opis i wymagany zakres zostały określone w cz. III i IV SWZ. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 90910000-9 - Usługi sprzątania |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 90911200-8 - Usługi sprzątania budynków 90919200-4 - Usługi sprzątania biur 90911300-9 - Usługi czyszczenia okien |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2022-09-29 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 24 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe VIVA AQUA |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5341008169 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Leśniewska 3 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Warszawa |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 03-582 |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 9869,25 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00380388/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 9869,24 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Sekcja 6Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.