Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
3 499 002 zł
Umowa zawarta
17 kwietnia 2024
Okres realizacji
18 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Poprawa bezpieczeństwa poprzez przebudowę infrastruktury drogowej w Gminie Ostaszewo.

Zamawiający Gmina Ostaszewo (Ostaszewo, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Poprawa bezpieczeństwa poprzez przebudowę infrastruktury drogowej w Gminie Ostaszewo”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe WODNIK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Wartość umowy: 3 499 002 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina OstaszewoOstaszewo, Pomorskieopublikowano 22 kwietnia 2024
Wartość umowy
3 499 002 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

8 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe WODNIK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Ostaszewo), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 3 499 002,37 zł (umowę zawarto 17 kwietnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 18 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail