Budowa boisk na terenie Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości w Zambrowie
Zamawiający Powiat Zambrowski (Zambrów, Podlaskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Budowa boisk na terenie Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości w Zambrowie”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 722 634 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2511, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
22 listopada 2022
Termin ofert: 9 grudnia 2022 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
11 stycznia 2023
4 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
16 kwietnia 2024
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | POWIAT ZAMBROWSKI |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 450670255 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Fabryczna 3 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Zambrów |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 18-300 |
| 1.4.4.) | Województwo | podlaskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL842 - Łomżyński |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 086 271 24 18 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | starosta@powiatzambrowski.com |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.powiatzambrowski.com |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-5e0edf3f-6a64-11ed-aea3-5a7c432eaced |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2024/BZP 00286109 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2024-04-16 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00452319/01 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Budowa boisk na terenie Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości w Zambrowie |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1. | Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją zadania inwestycyjnego pn | „Budowa boisk na terenie Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości w Zambrowie”. 2. Planowane do wykonania są roboty w zakresie zgodnym z przedmiarami robót i dokumentacją projektową. Zakres zadania przewiduje budowę: 1) Boisko piłkarskie. 2) Bieżnia okrężną długości 180 m z budowaną bieżnią prostą do biegów na 60 m z ze skocznią do skoków w dal. 3) Boisko do koszykówki. 4) Boisko do siatkówki. 5) Rzutnię do pchnięcia kulą. Zadanie obejmuje także budowę chodników, ogrodzenia wewnętrznego, oświetlenia, montaż piłkochwytów, wyposażenie w stały osprzęt sportowy. Ponadto zaplanowano remont ogrodzenia zgodnie z przedmiarami robót. Przedmiot zamówienia obejmuje także wykonanie wszystkich robót towarzyszących niezbędnych do prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia oraz sporządzenie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej wybudowanych boisk. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2023-01-23 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 13 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Hydros Plus Tomasz Kulesza |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON: 200197203 |
| 4.3.3.) | Ulica | Zaułek Podlaski 1 lok. u3 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Białystok |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 15-546 |
| 4.3.6.) | Województwo | podlaskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 3258637,94 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2023/BZP 00024403/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2023-12-18 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 3258637,94 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.