Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
3 258 638 zł
Umowa zawarta
10 stycznia 2023
Okres realizacji
13 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 3 258 638 zł – 3 973 211 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa boisk na terenie Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości w Zambrowie

Zamawiający Powiat Zambrowski (Zambrów, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa boisk na terenie Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości w Zambrowie”, wybierając ofertę wykonawcy Hydros Plus Tomasz Kulesza. Wartość umowy: 3 258 638 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Powiat ZambrowskiZambrów, Podlaskie (powiat Zambrowski →)opublikowano 11 stycznia 2023
Wartość umowy
3 258 638 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Hydros Plus Tomasz Kulesza (Białystok), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 3 258 637,94 zł (umowę zawarto 10 stycznia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 3 258 637,94 zł do 3 973 210,88 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 13 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POWIAT ZAMBROWSKI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 450670255

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Fabryczna 3

1.5.2.)Miejscowość

Zambrów

1.5.3.)Kod pocztowy

18-300

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL842 - Łomżyński

1.5.7.)Numer telefonu

086 271 24 18

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

starosta@powiatzambrowski.com

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.powiatzambrowski.com

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/sp_zambrow

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa boisk na terenie Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości w Zambrowie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5e0edf3f-6a64-11ed-aea3-5a7c432eaced

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00024403

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-01-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00009593/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.8 Budowa boisk na terenie Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości w Zambrowie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00452319/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IR.272.14.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

3058547,47 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją zadania inwestycyjnego pn

„Budowa boisk na terenie Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości w Zambrowie”. 2. Planowane do wykonania są roboty w zakresie zgodnym z przedmiarami robót i dokumentacją projektową. Zakres zadania przewiduje budowę: 1) Boisko piłkarskie. 2) Bieżnia okrężną długości 180 m z budowaną bieżnią prostą do biegów na 60 m z ze skocznią do skoków w dal. 3) Boisko do koszykówki. 4) Boisko do siatkówki. 5) Rzutnię do pchnięcia kulą. Zadanie obejmuje także budowę chodników, ogrodzenia wewnętrznego, oświetlenia, montaż piłkochwytów, wyposażenie w stały osprzęt sportowy. Ponadto zaplanowano remont ogrodzenia zgodnie z przedmiarami robót. Przedmiot zamówienia obejmuje także wykonanie wszystkich robót towarzyszących niezbędnych do prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia oraz sporządzenie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej wybudowanych boisk.

4.5.3.)Główny kod CPV

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3258637,94 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

3973210,88 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

3258637,94 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hydros Plus Tomasz Kulesza

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 200197203

7.3.3)Ulica

Zaułek Podlaski 1 lok. u3

7.3.4)Miejscowość

Białystok

7.3.5)Kod pocztowy

15-546

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Wykonanie nawierzchni trawiastej oraz poliuretanowej

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-01-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

3258637,94 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

13 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45212200-8Roboty budowlane w zakresie budowy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
722 634 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
338 452 zł2 279 658 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 941 206 zł
Źródło próbki
CPV 45212200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
338 452 zł
Mediana
722 634 zł
Górny kwartyl
2 279 658 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Zambrowski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zambrów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 3 258 638 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45212200-8 (Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Hydros Plus Tomasz Kulesza (Białystok). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.