Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
128 880 zł
Umowa zawarta
8 marca 2024
Okres realizacji
63 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawa mieszanki pełnoporcjowej dla krów w laktacji

Zamawiający Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - Państwowy Instytut Badawczy Zakład Doświadczalny Radzików (Radzików, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa mieszanki pełnoporcjowej dla krów w laktacji”, wybierając ofertę wykonawcy Grupa Agrocentrum Sp. z o.o. Wartość umowy: 128 880 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
128 880 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 lutego 2024

    Termin ofert: 6 marca 2024 09:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    09 kwietnia 2024

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Grupa Agrocentrum Sp. z o.o. (Łomża).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 128 880,00 zł (umowę zawarto 8 marca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 63 dni.

  • 5

    WykonawcaPostępowanie na zakup mieszanki dla krów wygrała firma GRUPA AGROCENTRUM Sp. z o.o. z Łomży.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - Państwowy Instytut Badawczy Zakład Doświadczalny Radzików

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000079480

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Radzików IHAR

1.5.2.)Miejscowość

Radzików

1.5.3.)Kod pocztowy

05-870

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zd.radzikow@ihar.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zdhar.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ihar-pibzdradzikow.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


hodowla twórcza i zachowawcza nasion pszenicy ozimej i jęczmienia jarego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i dostawa mieszanki pełnoporcjowej dla krów w laktacji

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-46662014-d218-11ee-875e-a22221c84ba7

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00276062

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-04-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00215871

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/IHAR-PIBZD.PN.D 02/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa mieszanki pełnoporcjowej dla krów w laktacji w ilości 72 tony. Skład mieszanki w SWZ w pkt.6. Konkretne terminy dostawy będą za każdym razem uzgadniane z Zamawiającym po uwzględnieniu zapasu magazynowego i aktualnego stanu pogłowia bydła. Pierwsza dostawa w ilości 24 ton w terminie do 5 dni od dnia podpisania umowy. Kolejne dostawy tj. druga i trzecia w odstępie czasowym ok 3 tyg.
Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmniejszenia lub zwiększenia ilości dostaw o 10%.
Zamawiający zapłaci cenę sprzedaży przelewem na konto wskazane przez Wykonawcę w ciągu: 30 dni od daty otrzymania prawidłowo wystawionej faktury, Zamawiający nie dopuszcza składania oferty wariantowej.

4.5.3.)Główny kod CPV

15700000-5 - Pasza dla zwierząt

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

128880,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

128880,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

128880,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Grupa Agrocentrum Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7182117207

7.3.3)Ulica

Legionów 135A

7.3.4)Miejscowość

Łomża

7.3.5)Kod pocztowy

18-400

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-03-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

128880 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

63 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - Państwowy Instytut Badawczy Zakład Doświadczalny Radzików prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radzików.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 128 880 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15700000-5 (Pasza dla zwierząt). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Grupa Agrocentrum Sp. z o.o. (Łomża). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.