Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej na terenie gminy Platerówka

Zamawiający Gmina Platerówka (Platerówka, Dolnośląskie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej na terenie gminy…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina PlaterówkaPlaterówka, Dolnośląskie (powiat Lubański →)opublikowano 8 kwietnia 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 293 951 zł
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Platerówka

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 230821530

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Platerówka, 20

1.4.2.)Miejscowość

Platerówka

1.4.3.)Kod pocztowy

59-816

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL515 - Jeleniogórski

1.4.7.)Numer telefonu

0757221690

1.4.8.)Numer faksu

0757241185

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@gminaplaterowka.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.bip.ugplaterowka.nv.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1f308c59-86ae-11ed-94da-6ae0fe5e7159

2.3.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00274826

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2024-04-08

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00519334

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej na terenie gminy Platerówka

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem inwestycji są roboty budowlane mające na celu poprawę efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej lokalizowanych na terenie gminy Platerówka, tj

1) budynku Szkoły im. E. Plater we Włosieniu nr 207 (preferowany do wykonania w I etapie), lokalizowanego na dz. nr 581/4 obręb ew. 021006_2.0004 Włosień 2) budynku Szkoły Podstawowej im. E. Plater w Platerówce Nr 213, lokalizowanego na dz. nr 813 obręb ew. 021006_2.0001 Platerówka.

3.8.)Główny kod CPV

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

3.9.)Dodatkowy kod CPV

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45321000-3 - Izolacja cieplna

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45421132-8 - Instalowanie okien

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2023-01-30

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

do 2024-03-25

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

MALARSTWO-MURARSTWO-DEKARSTWO BOGDAN REMEZ

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6131510785

4.3.3.)Ulica

ŻOŁNIERSKA 4

4.3.4.)Miejscowość

LUBAŃ

4.3.5.)Kod pocztowy

59-800

4.3.6.)Województwo

dolnośląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

2597161,49 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2023/BZP 00083555/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2024-03-18

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

Roboty dodatkowe

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

Roboty dodatkowe w zakresie przebudowania kanalizacji deszczowej i wymiany dodatkowej stolarki drzwiowej i okiennej.

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.1.)Wartość zmiany

259526,62

5.5.2.)Kod waluty

PLN

5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45260000-7Roboty w zakresie wykonywania pokry…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
293 951 zł
Próbka: 20 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
199 738 zł529 357 zł
Rozstęp międzykwartylowy
329 619 zł
Źródło próbki
CPV 45260000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
199 738 zł
Mediana
293 951 zł
Górny kwartyl
529 357 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Platerówka prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Platerówka.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45260000-7 (Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.