Dostawa artykułów spożywczych
Zamawiający Wojewódzkie Centrum Pediatrii "kubalonka" w Istebnej (Istebna, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa artykułów spożywczych”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 308 850 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1307, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,6 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
18 sierpnia 2023
Termin ofert: 28 sierpnia 2023 10:15Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
15 września 2023
3 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
27 marca 2024
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | WOJEWÓDZKIE CENTRUM PEDIATRII "KUBALONKA" W ISTEBNEJ |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000297260 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | 500 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Istebna |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 43-470 |
| 1.4.4.) | Województwo | śląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL225 - Bielski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | izp@wcpkubalonka.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.wcpkubalonka.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-6f497080-3db6-11ee-9aa3-96d3b4440790 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2024/BZP 00261865 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2024-03-27 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2023/BZP 00358961 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa artykułów spożywczych |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia publicznego jest dostawa artykułów spożywczych wg asortymentu i w ilościach wyszczególnionych w załączniku nr 6 do SWZ. Oferowane artykuły w zakresie objętym przedmiotem zamówienia muszą posiadać zezwolenia dopuszczające do obrotu i stosowania w kraju zgodnie z obowiązującymi przepisami. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 15240000-2 - Ryby puszkowane i pozostałe ryby konserwowane lub przetworzone 15131310-1 - Pasztety 15330000-0 - Przetworzone owoce i warzywa 15800000-6 - Różne produkty spożywcze |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2023-09-06 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2023-09-13 do 2024-03-13 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Chłodnie Europejskie Sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 6252272273 |
| 4.3.3.) | Ulica | Fabryczna 14 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Sławków |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 41-260 |
| 4.3.6.) | Województwo | śląskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 98472,60 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2023/BZP 00398070/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2024-03-13 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 106264,65 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.